POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry wspiera młodzieżowe inicjatywy

28.01.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów, w ramach możliwości, stara się wspierać lokalne inicjatywy. Szczególnie te dedykowane dzieciom oraz młodzieży i przez młodzież realizowane. Na początku miesiąca dwa tego typu wydarzenia, swoją "cegiełkę" dorzucił od siebie Chrobry.

1 lutego dzieci i młodzież z Grodźca Małego podczas organizowanego balu karnawałowego wezmą udział w konkursach, w których do wygrania będą m.in. klubowe upominki. O tego typu nagrody zadbała nieformalna grupa "Fanatycy Odry".

Gadżetów Chrobrego nie zabraknie ponadto przy okazji głogowskiej edycji ogólnopolskiego projektu "Mam haka na raka". Cykl wydarzeń mający kształtować prozdrowotne postawy i oswajać młodzież z tematem chorób nowotworowych odbędzie się m.in. w sąsiednim Zespole Szkół im. Jana Wyżykowskiego. W całość zaangażowali się bowiem uczniowie pierwszej klasy technikum, jak sami o sobie mówią - tworzący "drużynę słodziaków". W dniu 4 lutego w szkole odbędą się warsztaty i konkursy, a na ulicach miasta dojdzie do specjalnie szykowanego happeningu.Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#