POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pieczara: nie zyskaliśmy punktu

13.04.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


Pierwszy mecz od pierwszej minuty rozegrał Krystian Pieczara. Do tej pory szło mu bardzo różnie, jednak trener Ireneusz Mamrot odważnie zdecydował się postawić na napastnika. Niewiele zabrakło, by stał się wiodącą postacią meczu, który mógłby zakończyć się zwycięstwem Chrobrego 2:0, gdyby nie poprzeczka po efektownych nożycach "Pieczary" i rzut karny po faulu na nim, którego nie wykorzystał Łukasz Szczepaniak.

Co na to sam Pieczara? Czy teraz zobaczymy go dłużej na boisku?
- Ustalanie wyjściowej jedenastki to rola trenera. Ja jestem w stanie powiedzieć tylko tyle, że żałuję swoich sytuacji - mówił z pokorą. - Jesteśmy wściekli. Na naszym stadionie nie możemy patrzeć w kategorii, że zdobyliśmy punkt, tylko że straciliśmy dwa. Przy tym, jak ten mecz się ułożył i jak byliśmy zdeterminowani, w pierwszej połowie powinniśmy rozstrzygnąć go na swoją korzyść. Jak wspomniałem, sam powinienem lepiej zachować się w sytuacjach bramkowych.

Po meczu sporo uwagi poświęcono wspomnianemu rzutowi karnemu. Goście nie zgadzali się z decyzją sędziego, a powtórki wideo też zdają się pozostawiać wątpliwości.
- Widziałam bardziej kontrowersyjnie odgwizdywane rzuty karne. Jakiś kontakt był, a moim przywilejem jest to, by z takich sytuacji wywalczyć maksimum tego, co można - komentował Pieczara.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#