POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pieczara: tak, jak chciałem

24.04.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Zwycięstwo chciałbym zadedykować całej rodzinie, która mnie wspiera, mojej Madzi i Velinowi, bo już po raz trzeci ma problemy z kolanem - mówił Krystian Pieczara, który po wykorzystaniu rzutu karnego w 90 minucie zapewnił Chrobremu derbowy komplet punktów.

Mimo, że to zwycięstwo, w dodatku z Górnikiem Wałbrzych, to pomarańczowo-czarni krytycznie podchodzili do tego, co zaprezentowali.
- To spotkanie nie było najlepsze w naszym wykonaniu - oceniał napastnik Chrobrego. - Może właśnie dlatego, że to derby. Było więcej walki niż gry w piłkę. Przede wszystkim cieczą trzy punkty, bo po tak słabym meczu nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się z wykorzystania rzutu karnego. A tym samym z wygrania ważnego dla lokalnej społeczności meczu.

Rzut karny wywołał spore poruszenie w szeregach Górnika. Jeszcze długo po meczu decyzję wypominano sędziemu głównemu. W przypływie emocji padło też kilka ostrych słów.
- Karny był według mnie ewidentny. Byłem bardzo blisko sytuacji i widziałem zagranie ręką, więc wydaje mi się, że sędzia podjął słuszną decyzję - komentował Pieczara, który pokonując Jaroszewskiego tak naprawdę nie oddał mocnego strzału. Przymierzył nawet bliżej środka bramki, ale to wszystko i tak wyglądało na dość pewne. Ciśnienie musiało być ogromne, bo blisko 2000 przyglądających się temu kibiców czwartej niewykorzystanej jedenastki z pewnością by nie wybaczyło. - Zanim uderzę, staram się skoncentrować na tym, co mam zrobić. Uspokoić się, maksymalnie wyciszyć… Uderzyć tak, jak chcę. Najgorzej jest zmienić decyzję w ostatniej chwili. Teraz strzeliłem dokładnie tak, jak sobie to założyłem. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#