POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ich pierwszy występ w życiu

05.09.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


W środę zespół młodzików młodszych rozpoczął zmagania w Klasie Okręgowej Młodzików. Zespół prowadzony przez trenera Sebastiana Górskiego przegrał na własnym boisku ze Stalą Chocianów 3:4. Bramki dla głogowian strzelali Wiktor Pruski, Michał Budziszewski i Marek Wasilczuk. Dla drużyny był to pierwszy mecz o punkty w życiu.

Debiutancki występ skomentował trener Sebastian Górski: - Jestem zadowolony z postawy mojego zespołu, przede wszystkim z gry w pierwszej połowie, w której zdecydowanie dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce. W drugiej połowie starszy o rok zespół z Chocianowa dominował pod kątem fizycznym. Rok różnicy pod tym względem to duża przewaga. Piłkarsko byliśmy lepsi, a o wynikach decydowały indywidualne błędy, które w tym wieku zdarzać się muszą. Najważniejsze, że chłopaki dają z siebie wszystko zarówno na treningach jak i meczach. Jeśli zaangażowanie utrzyma się na takim poziomie, to jestem przekonany, że w przyszłości będzie z tej drużyny i poszczególnych chłopców duża pociecha.


OM: Chrobry Głogów (2003) - Stal Chocianów 3:4
Bramki (Chrobry):
Wiktor Pruski, Michał Budziszewski, Marek Wasilczuk.
Chrobry: Chorążak Jakub, Łuszczyński Jarek, Kozakowski Piotr, Hutyriak Damian, Filipiak Aleks, Janik Adam, Wasilczuk Adam, Wasilczuk Marek, Pruski Wiktor, Budziszewski Michał, Dąbrowski Filip, Kupaj Sergiusz, Krakowski Konrad, Kalinowski Wojciech, Godlewski Jakub, Gniewosz Marcel, Mateusz Jęczmień.

Tagi

rocznik 2003   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#