POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

NDZ. 12.30: CHROBRY-STOMIL

20.09.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


Wyjątkowo w niedzielę zapraszamy na stadion. O godz. 12.30 Chrobry zagra z 5 zespołem I ligi - Stomilem Olsztyn. Mecz będzie transmitowany w stacji Orange Sport, co jest dodatkowym smaczkiem rywalizacji.

W poprzednim sezonie Stomil fartownie, dzięki nieprzyznanej Kolejarzowi Stróże licencji, uniknął degradacji. W tym jednak pojawiały się nawet opinie, że to rewelacja rozgrywek. Zespół Mirosława Jabłońskiego świetnie zaczął. Do 8 kolejki nie przegrał ani razu. Poległ dopiero przed tygodniem w domowym starciu z Miedzią Legnica (1:2). Mimo tego, na temat drużyny są dość mieszane opinie. W każdym razie wiele sprowadza się do tego, że to zespół nieobliczalny. Z Bytovią nastawił się na kontry i zdobył zwycięskiego gola z rzutu karnego. Wygrał też z Arką, choć miał tylko 4 celne strzały przy 14 ze strony gdynian. Z kolei chwalony za styl zaprezentowany w pojedynku z Miedzią przegrał. Nawet sam trener, widząc swoich podopiecznych wysoko w tabeli, wypowiadał się dość spokojnie.
- Nawet nie myślimy o awansie. Zagraliśmy dopiero pięć spotkań. Możemy w przyszłość patrzeć z wiarą, że nie będziemy chłopcem do bicia. Jest to inny Stomil niż ten, który był rok temu. Jesteśmy drużyną, która walczy i zdobywa punkty. Mamy potencjał, jednak ten zespół nie jest do końca ułożony - mówił M. Jabłoński (za sportowefakty.pl).

Obecnie Stomil zajmuje 5 miejsce. Nad Chrobrym ma 3 punkty przewagi, więc niedzielna rywalizacja zadecyduje o tym, która z drużyn będzie wyżej.

Pod względem obycia na wyższych szczeblach, to ekipa podobna do Chrobrego. Najwięcej występów w Ekstraklasie zaliczył Paweł Głowacki - dokładnie 37. Dla zdecydowanej większości zawodników pierwsza liga jest najwyższym poziomie, na którym przyszło im rywalizować. Nie ma więc mowy o takich dysproporcjach pod tym względem, jak w przypadku meczu z Zagłębiem Lubin. Choć - ze względu na pauzę Krzysztofa Ulatowskiego - przewagę w ograniu będą mieli goście.

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Bilety w kasach stadionowych są w cenie 20 zł. Dużo taniej (bilety od 10 zł) i szybciej można to zrobić w przedsprzedaży, która jeszcze w sobotę potrwa do 21.00 w kasach pływalni. Zgodnie z ustawą o bezp. imprez masowych, przed pierwszym zakupem wymagana jest rejestracja w systemie identyfikacji. Wykonuje się ją na miejscu przy pomocy obsługi kas. Proces trwa kilkadziesiąt sekund, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość. Dzieci do 7 roku życia wchodzą za darmo pod opieką osoby dorosłej.

Przypominamy o dwóch strefach na stadionie. Za małą trybuną już na pół godziny przed meczem zostanie otwarty plac gier i zabaw dla małych kibiców pod opieką wolontariuszy ChG. Natomiast starszym proponujemy strefę cateringową na "łuku".

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#