POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Siemieniec: nie byliśmy słabsi

21.09.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Musimy między sobą porozmawiać, bo niefajnie byłoby znów popaść w jakiś kryzys - powiedział zastępujący Ireneusza Mamrota Adrian Siemieniec. Za Chrobrym druga porażka z rzędu, tym razem jednak o wiele bardziej niefortunna.

- Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu dobra, o ile nie bardzo dobra. W tym wszystkim zabrakło bramek. Mogliśmy wykorzystać dezorganizację przeciwnika. Niestety, nie potrafiliśmy strzelić bramki, która dałaby trochę spokoju. Wtedy to my moglibyśmy nastawić się na grę z kontry. W szatni się motywowaliśmy. Czuliśmy, że gramy dobrze, że dziś ta gra nam wychodzi, więc chcieliśmy to wreszcie udowodnić golem. Tymczasem rzut karny i bramka, ale dla Stomilu. Po tym chyba za mocno chcieliśmy odrobić stratę i może za bardzo się otworzyliśmy, żeby jak najszybciej wyrównać. Nagle zrobiło się więc 0:2. Kluczowy moment to jednak moim zdaniem nieuznane trafienie Damiana Piotrowskiego. Nie chcę oceniać decyzji sędziego, ale w innym przypadku złapalibyśmy kontakt mając jeszcze trochę czasu w zanadrzu.

- Jest straszny żal, bo uważam, że z przebiegu meczu nie byliśmy słabszym zespołem. Było bardzo dużo dośrodkowań z bocznych sektorów. Nie byliśmy jednak w tym konsekwentni, ponieważ mówiono, żeby dograć po ziemi, a szukaliśmy górnych wrzutek. Musimy między sobą porozmawiać i szybko to zmienić, bo zaraz kolejne mecze, w czwartek i w kolejną niedzielę. Niefajnie byłoby znów popaść w jakiś kryzys.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#