POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

WT. 13.30: JAGIELLONIA - CHROBRY

19.01.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Przed Chrobrym pierwszy tej zimy test. We wtorek o godz. 13.30 w Grodzisku Wielkopolskim głogowskiego pierwszoligowca sprawdzi 6 zespół ekstraklasy Jagiellonia Białystok.

To już tradycja, że zimowe przygotowania zespół zaczyna od najtrudniejszych sprawdzianów. Jeszcze w drugoligowym okresie, te początki nie były dla niego łaskawe. W 2012 roku podopieczni Ireneusza Mamrota przegrali z Górnikiem Zabrze 0:5, rok później wystartowali od 1:3 ze Śląskiem Wrocław i 1:4 z tym samym Górnikiem, natomiast sparingowa inauguracja 2014 roku to już tylko 1:2 z Wisłą Kraków. Im więc bliżej było drużynie do miana najlepszej w drugiej lidze, tym "suche" rezultaty z gier towarzyskich wyglądały coraz bardziej optymistycznie. Czy zwyżkowa forma została utrzymana? Jagiellonia to 6 zespół ekstraklasy, więc będzie ciężko, chyba rzeczywiście najtrudniej w całym okresie przygotowawczym.

Jak już informowaliśmy, do Grodziska nie pojadą Michał Michalec (kontuzja) oraz Karol Danielak (testy w Pogoni Szczecin). Będą za to testowani: 22-letni bramkarz Daniel Szczepankiewicz i pomocnicy do środka: Marcel Gąsior (22 l.) oraz Ukrainiec Wołodymyr Hudyma (25 l.).Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#