POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Skrzyniarz i Chrzanowski odchodzą

10.02.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Amadeusz Skrzyniarz i Jakub Chrzanowski (na zdjęciu) nie zagrają już w Chrobrym Głogów. Z pierwszym rozwiązano kontrakt za porozumieniem stron, z drugim zakończono wypożyczenie, które miało obowiązywać do końca sezonu.

Skrzyniarz był w Chrobrym od początku 2013 roku. Wszedł od razu do podstawowego składu, ale z czasem to miejsce stracił. W pierwszej lidze numerem jeden był już Sławomir Janicki. Skrzyniarz, włącznie z Pucharem Polski, zagrał tylko 6-krotnie. Na początku obecnego roku Chrobry ściągnął do bramki Mateusza Prusa, a Skrzyniarz mógł szukać nowego klubu. Ostatecznie trafił do drugoligowej Limanovii Limanowa, która zajmuje obecnie ostatnie miejsce w drugiej lidze.

Inna jest sytuacja z Chrzanowskim, który na początku sezonu został wypożyczony z Miedzi Legnica. W lidze wystąpił 10 razy, w tym zamykającym rundę meczu z Flotą Świnoujście po raz pierwszy od początku. Przed kilkoma tygodniami sprowadziła go do siebie Miedź, w barwach której zagrał w sparingach. Przekonał do siebie trenera Janusza Kudybę, więc na wiosnę powróci do Legnicy.Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#