POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Klub przedłuża kontrakty

02.06.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów przedłużył wygasające kontrakty z czwórką swoich zawodników. W Głogowie zostają na dłużej Sławomir Janicki (na zdjęciu), Adam Samiec, Krzysztof Ziemniak i Michał Bednarski.

Janicki i najbardziej doświadczony w zespole, 33-letni Samiec to podstawowi zawodnicy Chrobrego. Wiosną byli wybierani do „11” kolejki i obaj mają duży wpływ na to, że defensywa pomarańczowo-czarnych w kończącej się rundzie jest jedną z najlepszych w lidze (pod względem straconych goli - 12 - 4 miejsce). Janicki na cztery ostatnie mecze czyste konto zachował w dwóch. Dodatkowo, trzy z nich miały decydujący wpływ na utrzymanie głogowian w pierwszej lidze.

Podstawowe miejsce w składzie ma też Ziemniak, który wiosną zasłynął ponadto z trzech czerwonych kartek (to przede wszystkim faule taktyczne, które być może zapobiegały utracie bramki, przede wszystkim w bardzo ważnym spotkaniu z Dolcanem). W tej rundzie zaistniał także najmłodszy z tego grona Bednarski. 19-latek, jako młodzieżowiec, zapracował sobie na 9 występów, w tym dwa w wyjściowej „11” - po debiucie w 2012 roku były one pierwszymi w jego wykonaniu.

Wszystkich łączy też to, że w Chrobrym są już długo. Bednarski przechodził w głogowskim klubie poszczególne etapy szkolenia, Ziemniak i Samiec są już tu 4 lata, a Janicki pomarańczowo-czarne barwy reprezentuje od 2013 roku.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#