POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

I liga z Bełchatowem

02.06.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


GKS Bełchatów jest pierwszym nowym klubem, który zasili pierwszą ligę w sezonie 2015/16. GKS zremisował dziś z również walczącą o utrzymanie Koroną Kielce 2:2 (co ciekawe, strzelił w 90 minucie, a stracił w... 92), zajmuje ostatnie miejsce w ekstraklasie i na kolejkę przed końcem jest pewny spadku. Dla Chrobrego będzie to pierwszy mecz z tym klubem w historii.

Bełchatowianie na najwyższym poziomie wytrzymali tylko rok (w 2014 roku awansowali z pierwszej ligi), choć wcześniej przez długie lata występowali w ekstraklasie.

W weekend ostatnie rozstrzygnięcia. Obecnie na miejscu spadkowym jest jeszcze Zawisza Bydgoszcz, który ma tyle samo punktów, co będący tuż przed Górnik Łęczna. W piątek "Zetka" zagra na wyjeździe, a Górnik u siebie. Pewna swego nie może być też Korona Kielce (punkt przewagi, również spotkanie na własnym terenie).

Ponadto w niedzielę odbędzie się ostatnia seria w drugiej lidze. Na chwilę obecną awansowałoby Zagłębie Sosnowiec, ROW Rybnik i MKS Kluczbork, a Stal Stalowa Wola zagrałaby w barażach. Tam jednak jest taki ścisk, że utrzymanie tych miejsc przez te zespoły wydaje się mało przekonujące. To druga liga, gdzie lider ma tylko 3 punkty przewagi nad 6 miejscem, więc tu z założenie "coś" musi się wydarzyć.
 
 
fot. gksbelchatow.com

Tagi
Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#