POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: ofensywnie najlepiej

18.07.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


W okolicy 25 minuty trener Ireneusz Mamrot zdecydowanie rozkazał zespołowi, aby zdobył bramkę jeszcze w tej części. To się co prawda nie udało, ale głogowianie trafili zaraz po przerwie. - Z tych wszystkich spotkań dziś stworzyliśmy najwięcej sytuacji. Gdyby to była liga, z przebiegu gry remis by nas nie zadowolił. Powinniśmy wygrać. To jednak tylko sparing, a biorąc pod uwagę wcześniejsze, taka sytuacja jest bardziej optymistyczna - ocenił mecz z Dolcanem Ząbki (1:1) I. Mamrot.

- Trudno mówić o próbie generalnej, bo dopiero tym meczem zakończyliśmy okres przygotowawczy. Jeszcze wczoraj był ciężki trening. Przed nami mikrocykl startowy, lżejsze zajęcia, więc liczę, że wraz z tym poprawi się skuteczność - dodał.

Gdyby jednak mecz zakończył się na 20, 25 minucie, wypowiedź szkoleniowca byłaby pewnie diametralnie inna. Korzystając z przerwy na nawodnienie, ostro powiedział, co myśli o tak grającym Chrobrym. W efekcie, zwłaszcza w drugiej odsłonie, częściej przy piłce, więcej akcji i wyrównanie, a przy tym brak sytuacji po stronie rywali.
- Weszliśmy zbyt ospale w ten mecz. Ja wiem, że wyjazd, autokar, rano, ale jesteśmy profesjonalistami i trzeba wymagać umiejętności radzenia sobie z tym. Jest ciężko i to próba charakteru. Trzeba było użyć środków motywujących, aby pobudzić zespół. To się udało, bo reakcja zawodników była dobra. Zaczęli wtedy grać szybciej i agresywniej. Szkoda oczywiście, że nie wygraliśmy, ale za postawę, pomimo zmęc3zenia utrzymaną zresztą do samego końca, należy pochwalić - komentował Mamrot.

Przykład Dominika Kościelniaka. Personalnie oberwał chyba najbardziej. Poza tym, że słownie, to jeszcze opuścił boisko na jakiś czas.
Mamrot: - Na początku zawodził, a potem jeden z najlepszych na boisku. Mam nadzieję, że pójdzie do przodu, bo to nasz wartościowy młodzieżowiec, na którego liczymy. Nie chciałbym jednak, aby cały czas tak to wyglądało, że zmianę w grze wymusza ostrzejsza dyskusja. Świadomość drużyny musi być większa. Od czasu do czasu tak, ale zawodnicy muszą też reagować sami, wewnętrznie. Byli zmęczeni, wiem o tym, ale jednak okazało się, że byli w stanie dać od siebie więcej.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#