POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: stać nas na więcej

01.08.2015 Autor: ŁJ/tK Źródło: własne


Trener Ireneusz Mamrot nie do końca był zadowolony po meczu z MKS-em Kluczbork. Po nieco bardziej chłodnej wypowiedzi zespół - mimo świetnego startu (przed rokiem było 0:6) - na pewno pozostanie na ziemi. - Cieszę się ze zwycięstwa, ale zapewniam: stać nas na lepszą grę - mówił.

- Dziwnie to zabrzmi, co teraz powiem, bo z jednej strony można w naszym wypadku mówić o klątwie kluczborskiej. Mój zespół nie potrafił tu strzelić w trzech kolejnych meczach. Dopiero dzisiaj to przełamaliśmy. Powinienem być zadowolony, ale szczerze mówiąc to jestem jedynie z pierwszych 15 minut. Później wydawało się, że wszystko jest - nie powiem, że pod kontrolą - ale dobrze, a tymczasem po chwili sytuację miał zawodnik gospodarzy - Giel i całość się posypała.

- W drugiej połowie do momentu strzelenia bramki byłem zadowolony, a później znów był taki moment, że wkradł się chaos. Jedyny plus, że stwarzaliśmy sytuacje. To nad czym wszyscy pracujemy, sposób gry, tego jednak jeszcze dziś nie pokazaliśmy. Biorę to na karb tego pierwszego meczu. Wiadomo, troszeczkę zmian w drużynie, ta niepewność, do tego nikt nie lubi w pierwszej kolejce grać z beniaminkiem, no ale ktoś musi.

- Cieszą te trzy punkty, choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie ustrzegliśmy się błędów. Takich jak przy stałym fragmencie, w sytuacji 0-0, gdy zawodnik znalazł się sam przed bramkarzem. Rozumiem, gdy rywal wygra walkę, ale on tam był sam! Czeka nas poważna rozmowa z zawodnikami.

- Taka jest złośliwość piłki, w ubiegłym sezonie ten mecz byśmy przegrali. Stwarzaliśmy więcej sytuacji niż rywale, nie wykorzystywaliśmy ich, za to przeciwnicy strzelali. Mam nadzieję, że Kluczbork będzie miał więcej szczęścia. W tej lidze trzeba być cały czas skoncentrowanym, bo rywale wykorzystują najdrobniejsze błędy.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#