POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sasal: Ruszymy do przodu

08.08.2015 Autor: TK Źródło: własne


- Najważniejsze, że mamy pierwszy punkt. Teraz ruszymy do przodu - powiedział po meczu trener Pogoni Siedlce Marcin Sasal. Po 0:4 z Dolcanem Ząbki teraz miał podstawy, by przede wszystkim chwalić.


- Wreszcie mieliśmy tydzień spokojnej pracy, bo wszyscy się pozbierali. Drużyna praktycznie nie istniała, nie udało się jej poskładać na pierwszą kolejkę, bo zawodnicy cały czas dochodzili. Nie mieliśmy też praktycznie żadnego przepracowanego mikrocyklu. Teraz udało się troszkę tę drużynę pozbierać, choć są jeszcze mankamenty w grze.


- Jestem zadowolony z zawodników, bo dali z siebie wszystko. Mieliśmy kilka okazji do strzelenia gola. Szczególnie jestem zadowolony z pierwszej połowy, powinniśmy być o bramkę lepsi. Mieliśmy trafienie w słupek i strzał w okienko, co wybronił bramkarz. W drugiej oba zespoły od 70 minuty grały akcja za akcję. Oba miały też spore problemy w obronie. Chrobry stworzył dobre sytuacje po stałych fragmentach. Te, które mieliśmy my, nie były złe - słupek po rzucie wolnym, sam na sam...


- Wiemy, że zagraliśmy dobre spotkanie na trudnym terenie, po ciężkim początku sezonu. Zabrakło nam odrobiny szczęścia. Coś drgnęło w tej naszej grze. Najważniejszy jest, że zdobyliśmy pierwszy punkt i teraz ruszymy do przodu.

 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#