POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

LDJ: na razie bez punktów

20.08.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


W swoich pierwszych meczach sezonu juniorzy Chrobrego przegrali z zespołami Miedzi Legnica 2:5 i 0:1. Trener starszej drużyny, Przemysław Mazan, nie miał żadnego "ale", uznał wyższość rywala w tym spotkaniu. O pechu mogą jednak mówić juniorzy młodsi, którzy w pierwszej połowie stworzyli kilka sytuacji, by prowadzić przynajmniej jedną bramką. Tymczasem Miedź miała dwie i jedną bezlitośnie wykorzystała. - W tym nowym składzie, w którym trenujemy dopiero od trzech tygodni, uważam, że wypadliśmy bardzo dobrze i pozytywnie podchodzimy do kolejnych spotkań - oceniał trener Paweł Rząsa. Nowy skład to zasilenie młodzieżą, która podjęła naukę w powstałej Szkole Mistrzostwa Sportowego Certus.

 

 


LDJS: Chrobry Głogów - Miedź Legnica 2:5 (2:3)
Bramki (Chrobry):
Kobiela x2.
Chrobry: Szajkowski - Rak (75 Matuszewski), Michałowicz (46 Sędziński), Lampa, Gancarski, Nawrot, Chrostowski (30 Bandura), Dobrakowski, Żak, Kobiela, Gil.
Przemysław Mazan, trener JS: Zespół Miedzi wygrał zasłużenie, w tym meczu nasze ambicje, wola walki i serce a boisku nie wystarczyły na ugranie jakichkolwiek punktów. Mam nadzieję, że lekcja futbolu zaowocuje w przyszłości, bo na dzień dzisiejszy daliśmy za mało od siebie, a błędy były zbyt oczywiste żeby walczyć o pełną pulę.

 

LDJM: Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:1 (0:1)
Chrobry:
Pelczar - Skiba, Kierkiewicz, Magdziak, Pleń, Kotyla, Flis, Tupiec, Janicki, Łuszczewski, Prychod. Po przerwie zagrali: Żugaj, Dybizbański, Mróz, Stupnicki, Susfał.
Czerwone kartki: Łuszczewski 49 (Chrobry - za drugą żółtą) -  62 (Miedź - za drugą żółtą).
Paweł Rząsa, trener JM: Myślę, że nikt nie mógł narzekać na brak emocji w tym spotkaniu. Oba zespoły podeszły z wielkim zaangażowaniem i walką do tego meczu. Jedyna bramka padła w pod koniec pierwszej połowy, niemniej jednak uważam, że w tej pierwszej połowie graliśmy lepiej, stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji, w których zabrakło skutecznego wykończenia. Bardzo dobrze wyglądały nasze rzuty rożne, z których również byliśmy bliscy zdobycia gola. Druga połowa to dramatyczna pogoń za wyrównaniem. Udało nam się zdobyć bramkę na 1:1, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Chciałbym pochwalić cały zespół za ogromne zaangażowanie i serce, które pozostawił. Na indywidualne wyróżnienie zasłużył Kamil Kotyla, który był dziś najlepszy na boisku. W tym nowym składzie, w którym trenujemy dopiero od trzech tygodni, uważam, że wypadliśmy bardzo dobrze i pozytywnie podchodzimy do kolejnych spotkań.
 


LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW STARSZYCH - WYNIKI I TABELA
LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH - WYNIKI I TABELA

Tagi

juniorzy    ldj    miedz legnica   Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#