POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kobiecy Chrobry u siebie

04.09.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Debiut ligowy już miał miejsce, ale pierwszy mecz u siebie to dopiero wydarzenie. Zwłaszcza dla młodych zawodniczek Chrobrego Głogów, które w sobotę zadebiutują ligowo na własnym obiekcie. Nigdy wcześniej Chrobry nie miał swojego przedstawiciela (swojej przedstawicielki?) w kobiecych rozgrywkach, więc przed nami pierwsza okazja, by zobaczyć i pokibicować uganiającym się za piłką dziewczynom. O godz. 11.00 na trzeciej płycie mecz 2 kolejki trzeciej ligi: Chrobry - PKSK Gminy Udanin.

W poprzedniej kolejce kobiecy Chrobry przegrał z bardziej doświadczoną Polonią-Stalą Świdnica 1:5, ale dziewczyny same przyznawały, że spodziewały się gorszego startu. - Cieszy mobilizacja w drużynie i chęć do ciężkiej pracy oraz strzelona pierwsza, historyczna bramka - komentował też trener Artur Przybył.

Porażkę na inaugurację mają za sobą też rywalki (0:6 z Orlikiem Jelenia Góra). PKSK to zespół z najmniejszej, bo ok. 5-tysięcznej, miejscowości na trzecioligowej mapie. W ligowych występach dysponuje jednak większym doświadczeniem od Chrobrego, więc liczenie w Głogowie na jakieś punkty to wciąż szukanie niespodzianki.
- To trzeci ligowy sezon rywalek, a my dopiero zaczynamy - mówi Przybył. - Mimo porażki w debiucie panują bojowe nastroje i drużyna chce jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością. Podobne nadzieje ma drużyna z Udanina, więc zapowiada się ciekawe spotkanie.

Sobota, 5 września

11.00 Chrobry Głogów - PKSK Gminy Udanin (III liga kobiet)
Głogów, III płyta

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#