POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: czy komuś przeszkadzamy?

20.09.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Ciężko pozbierać się po takim meczu. Zastanawiam się czy komuś, my - jako zespół, przeszkadzamy. Wyliczając błędy sędziowskie na naszą niekorzyść ta suma szczęścia nie chce się wyrównać - nie tyle o meczu, co o samym sędziowaniu wypowiadał się trener Chrobrego Ireneusz Mamrot.

- Bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Mieliśmy stuprocentową sytuację po stałym fragmencie. Po chwili strzeliliśmy bramkę i sami straciliśmy, po słusznym karnym. Niepotrzebnie, bo do tego momentu na tyłach graliśmy bezbłędnie. Zresztą, pod względem taktycznym drużynie nie mogę nic zarzucić, bo Stomil nie miał sytuacji. Żeby sprawa była jasna - my też ich nie mieliśmy, więc remis byłby sprawiedliwy. Z przebiegu gry on się należał. Zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie. Tak dziś chcieliśmy. Wiedzieliśmy, że Stomil jest drużyną bardzo dobrze zorganizowaną i chcieliśmy odpłacić się tym samym.

- To, co teraz powiem, niczego nie zmieni. Chyba wszyscy doskonale wiedzą - w 5 minucie ewidentna czerwona kartka. Sam zawodnik zachował się z wielką klasą, bo po meczu przyszedł i przeprosił mnie oraz samego poszkodowanego. To duża klasa. I za to mimo wszystko dziękuję. Jednak ten pan, który teraz pojedzie sobie do domu, wypije piwo, nie zapłaci za to żadnej ceny. A nam zabiera się pieniądze, punkty, pracę… Jasne, sędzia dał na koniec czerwoną kartkę, ale do tej pory zastanawiam się za co. Nie widziałam tej sytuacji. Nie wiem czy może ratował swoje błędy… Nie chcę oceniać. Nie zasłużyliśmy tutaj na porażkę, ale taka jest piłka. Musimy myśleć o następnym meczu, lecz chciałbym, aby wobec tych ludzi konsekwencje były poważniejsze. Bo wobec nas wyciąga się bardzo poważne.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#