POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: o pierwszej wygranej

21.09.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Wracamy do meczu kobiecego Chrobrego z soboty. Dziewczyny odniosły swoje pierwsze zwycięstwo, pokonały LUKS Ziemię Lubińską 9:1, a aż pięć bramek zdobyła Monika Tomczyk.

Spotkanie poprzedził miły akcent. W szatni pojawił się dyrektor klubu Zbigniew Prejs oraz Przewodnicząca Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Miedziowego Pol-Miedź Trans Dorota Zielonko. Przy ich udziale na ręce zawodniczek przekazano 20 kompletów dresów treningowych.
- Cieszymy się, że drużyną interesują się kibice, ale również znajdują się instytucje czy firmy, które pozytywnie odpowiadają na prośbę o wsparcie, na przykład rzeczowe. Za to dziękujemy. Podziękowania też dla coraz liczniej pojawiających się widzów, co dla dziewczyn jest bardzo budujące - komentował trener Artur Przybył.

Teraz mecz. Lubinianki do spotkania przystępowały w 8-osobowym składzie, z upływem minut uzupełniając go o 9 i 10 zawodniczkę. Chrobry też miał swoje problemy, bo pierwszy raz od inauguracji ligi musiał zagrać bez swojej kontuzjowanej kapitan Ewy Tarnowskiej. Jej miejsce tego dnia zajęła Anna Więdłocha, która doskonale poradziła sobie w nowej roli. Zawodniczki Chrobrego dominowały zarówno w pierwszej połowie, po której prowadziły wysoko 5:0, jak i w drugiej, w której szanse dostały zmienniczki. Choć wtedy, uśpione wysokim prowadzeniem pozwoliły sobie na stratę.
- Po raz pierwszy do spotkania przystępowaliśmy jako faworyt, ale w szatni przestrzegałem zawodniczki, aby nie zlekceważyły przeciwniczek - mówił Przybył. - W zespole gości mimo problemów kadrowych pojawiają się nowe osoby, które zawsze są wielką niewiadomą. Przez większą część spotkania graliśmy wysokim pressingiem, nie pozwalając na rozwinięcie skrzydeł przyjezdnym. Mimo wysokiego zwycięstwa, nie ustrzegliśmy się również kilku błędów. Szkoda niepotrzebnie straconej bramki, ale dziewczynom należą się brawa za dobrą, ambitną i skuteczną grę, choć w eksperymentalnym składzie. Szacunek również dla rywalek, które mimo problemów nie poddają się i walczą.

Teraz przed zespołem wyjazd do Jeleniej Góry. Kolejny i zarazem ostatni w tym roku mecz w Głogowie 10 października.

 


CHROBRY GŁOGÓW - LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA 9:1 (5:0)
Bramki (Chrobry):
Tomczyk 6, 18, 45, 51, 66, Błaszczyk 21, Momot 30, 36, Lasota 78.
Chrobry: Wodnicka - Gniewosz (63 Adamska), Więdłocha, Anioł (58 Dziapa), Wróbel (37 Gościewicz), Momot, Kałużna, Szperlik (42 Łużna), Jacheć, Tomczyk (69 Kaźmierska), Błaszczyk (42 Lasota).

 

 


III LIGA KOBIET - WYNIKI I TABELA

 


W tym miejscu publikowaliśmy galerię zdjęć ze spotkania - ZOBACZ.

 

 

 

 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#