POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: kłopoty na trasie i boisku

29.09.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Nie udała się dziewczynom Chrobrego ligowa wyprawa do Jeleniej Góry. Młode piłkarki przegrały z Orlikiem 0:4. Przez techniczne problemy na trasie zespół spóźnił się na mecz i wejście w niego w pośpiechu zrobiło swoje - 3:0 po dziesięciu minutach. - Trudno powiedzieć coś dobrego po meczu, który był najsłabszym spotkaniem w naszym wykonaniu od inauguracji ligi - komentował trener Artur Przybył.

Zanim zaczęły się problemy na boisku, zespół dotknęły kłopoty kadrowe i te związane z podróżą do Jeleniej Góry. Z różnych względów nie mogły zagrać Tarnowska, Szperlik i Wróbel, które do tej pory wybiegały w podstawowej jedenastce. Poza tym mimo dobrze zaplanowanego wyjazdu, przez wypadki na drodze i objazdy dojechano do Jeleniej Góry dziesięć minut po planowanej godzinie spotkania, co wymusiło ekspresową rozgrzewkę i sporo nerwowości. Niekorzystna sytuacja źle wpłynęła na drużynę, bo już po 10 minutach przegrywała 0:3. Zanosiło się na pogrom, ale na szczęście głogowianki z biegiem czasu zaczęły grać mniej nerwowo nie pozwalając już w tej połowie na zmianę rezultatu. Kolejny przestój zanotowano na początku drugiej połowy, kiedy stracono czwartą bramkę. W tej części głogowianki próbowały nawiązać wyrównaną walkę z gospodyniami, lecz robiły to zbyt nerwowo i chaotycznie, przez co ataki kończyły się przed osiemnastką Orlika. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.


Spotkanie podsumował trener Chrobrego A. Przybył:
- Rywal nas dzisiaj niczym nie zaskoczył, poza tym, co o nim wiedzieliśmy. Niestety, trzeba obiektywnie powiedzieć, że był to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu od inauguracji w lidze. Orlik był dzisiaj w naszym zasięgu, ale nie można myśleć o korzystnym wyniku, kiedy w ogóle nie realizuje się założeń przedmeczowych, a tylko dwie, trzy zawodniczki grają na przyzwoitym poziomie. Małym usprawiedliwieniem dla dziewczyn może być spóźnienie, nie z naszej winy, które spowodowało, że musieliśmy zagrać z ,,marszu". Zabrakło ambitnej gry, która do tej pory nas cechowała. Nie załamujemy się jednak, czeka nas jeszcze dużo pracy. Musimy dbać o większe zaangażowanie w następnych spotkaniach oraz pamiętać, że na sukces drużyny pracują wszystkie zawodniczki a nie tylko te dwie, trzy.

 

 


KS ORLIK JELENIA GÓRA - CHROBRY GŁOGÓW 4:0 (3:0)
Bramki: Raszkowska 7, 48, Korgul 9, Chrabąszcz 11.
Chrobry: Wodnicka - Gniewosz, Więdłocha, Anioł, Gościewicz, Momot, Kałużna (48 Lasota), Wozowczyk (15 Adamska), Jacheć, Błaszczyk, Tomczyk.
Żółte kartki: Wróbel, Raszkowska (Orlik) - Tomczyk (Chrobry).

 


III LIGA KOBIET - WYNIKI I TABELA

 

Tagi

dziewczyny    kobiety    orlik jelenia gora    pilkarki   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#