POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: nie wolno się spieszyć

15.11.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Powoli kształtuje nam się cel. Możemy sobie założyć grę o miejsca w górnej połowie tabeli, ale oddalają się wyższe cele - to trzeba sobie jasno powiedzieć, a była na nie szansa - mówi trener Chrobrego Ireneusz Mamrot.

- Ważna jest jednak jedna rzecz. Niedawno wszyscy skazywali na spadek Rozwój Katowice, a wygrał trzy mecze pod rząd. Złapanie serii wiele zmienia. Może się okazać, że za dwa tygodnie będę mówił inaczej. Zobaczymy. Musimy zdobyć punkty w dwóch ostatnich spotkaniach.

- 45 minuta spowodowała to, że ten mecz akurat tak wyglądał w drugiej połowie. W przekroju całego spotkania Arka wygrała zasłużenie. W drugiej części stworzyła dwie bardzo groźne sytuacje, my jedną. Właściwie to stworzyła nam ją Arka po uderzeniu swojego zawodnika. Co do bramki - drugi raz tracimy ją gdy sędzia nawet nie odgwizduje i nie wznawia gry. Wtedy, w tych pierwszych 435 minutach, byliśmy dobrze zorganizowani, ogólnie dobrze to wyglądało, w defensywie Sławek Janicki praktycznie nie musiał się pokazywać. Potem, niestety, dobrze zorganizowany przeciwnik nie pozwolił nam na wiele. Nie potrafiliśmy przynajmniej wyrównać.

- Powinniśmy wyciągnąć wnioski z sytuacji bramkowej. Nie wolno się spieszyć, to nic nie daje. Oczywiście, to była ładna akcja, ale po naszej stracie. Piłka poszła do boku, bardzo dobre dośrodkowanie i zawodnik sam w polu karnym, bo nie zdążyliśmy się ustawić.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#