POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChrobryTV: Gest piłkarzy

18.11.2015 Autor: ŁJ Źródło: własnePiłkarze Chrobrego w środę potrenowali, zrobili zrzutkę i jako delegacja Dominik Kościelniak-Damian Byrtek-Łukasz Bogusławski udali się na zakupy do partnerskiego marketu. Mocno wsparli w ten sposób akcję zbiórki mikołajkowych paczek, które 6 grudnia trafią do dzieci z kilkudziesięciu zamieszkałych w Głogowie rodzin. Jak sami dodali, od Chrobrego ma być na bogato. Dlatego na stadion wrócili z całymi kilogramami starannie wybieranych słodkości.

Akcja "Mikołaje na rowerach" nabiera więc rozpędu. Odbywa się przy zaangażowaniu głogowskiego środowiska rowerzystów i wsparciu Gminy Miejskiej oraz Chrobrego. Zachęcamy do włączenia się do niej także Was. W sobotę na stadionie podczas ostatniego w tym roku meczu ChG przeprowadzona zostanie zbiórka prezentów w formie słodyczy czy zabawek. Nawet tych symbolicznych, bo najważniejszy jest gest. Na Wita Stwosza zapraszamy więc z tym, co wkrótce sprawi radość naszym głogowskim maluchom.

Mecz Chrobry - MKS Kluczbork w sobotę o godz. 16.00. Finał akcji w dniu 6 grudnia. Mikołaje (wraz z pomocnikiem - klubowym Tygrysem), tym razem nie na saniach, a nietypowo na rowerach, rozwiozą przygotowywane paczki do kilkudziesięciu domów.

Tagi
Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#