POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Po turnieju nazwiska w notesie

23.11.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kobieca piłka nożna coraz bardziej rozprzestrzenia się po Głogowie. Dziś byliśmy tego świadkami, bo w hali widowiskowo-sportowej odbył się turniej głogowskich szkół średnich, w którym dominowały one, czyli piłka nożna i panie. - Zaprosiliśmy siedem szkół, do rywalizacji stanęło pięć. Myślę, że to dobry wynik - uważa Artur Przybył, który w Chrobrym prowadzi damską sekcję ligową i był głównym organizatorem halowych zmagań.

Poza typową piłką nożna było kilka innych konkurencji: bieg, żonglerka czy przeciąganie liny. Wszystkie sumowały się na ostateczny wynik, a ten najlepszy uzyskały dziewczyny z sąsiadującego z Chrobrym Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego. Drugie było II LO. Dalej Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych, I LO i Zespół Szkół Ekonomicznych. Dziewczyny Chrobrego - z uwagi na większe doświadczenie - nie były klasyfikowane.

- Zawsze to możliwość zdrowej rywalizacji i oderwanie się od lekcji - dodał Przybył. Jednak organizatorom z Chrobrego tak naprawdę nie do końca chodziło o rozrywkę. - Większość konkurencji była związana z piłką. Dla nas to materiał i wiedza czy w Głogowie lub okolicy są dziewczyny, które moglibyśmy zaprosić do trenowania w Chrobrym. Potencjał jest spory, inicjatywa też okazała się słuszna, bo dwa, trzy nazwiska zanotowałem w notesie. Dużo zależy teraz od samych dziewczyn, czy będą chciały pozostać z nami. Musimy jednak robić ten pierwszy krok. Tak naprawdę tylko my mamy wpływ na to, jak ta kobieca piłka dalej będzie się rozwijała - zakończył.

Nagrody dla zespołów wręczały władze miasta i klubu: prezydent Rafael Rokaszewicz oraz dyrektor Zbigniew Prejs. 
 
fot. Zwyciężczynie - reprezentacja Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego wraz ze swoim nauczycielem, doskonale znanym wśród kibiców Chrobrego Sławomirem Cuperem - jednym z najbardziej znaczących zawodników w historii klubu
 
 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#