POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

NDZ. 15.00: POGOŃ-CHROBRY

28.11.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Niedzielny mecz w Pruszkowie definitywnie zakończy pierwszą część rozgrywek pierwszej ligi. Pogoń Siedlce i Chrobry Głogów z szansą na ostatnie trzy punkty w tym roku. Pojedynek 19 kolejki o godz. 15.00.

Trzypunktowa zdobycz byłaby bardzo, ale to bardzo mile widziane przez każdą ze stron. Pogoń od niedawna zajmuje miejsce barażowe (co ciekawe, zespół poprzez baraże uniknął spadku w poprzednim sezonie) i nawet jeśli nie wygrzebie się z tego jeszcze w tym roku, wygrana nie pozwoliłaby powiedzieć, że jest aż tak niepewnie. Chrobry natomiast bez względu na okoliczności z dziesiątki nie wypadnie. Może jednak przezimować bardzo wysoko, z niewielką stratą do najlepszych i przede wszystkim pokaźną, nawet 11-punktową przewagą nad strefą barażowo-spadkową.

Nastroje po obu stronach są więc zgoła odmienne. Nie tylko przez sytuację w tabeli, ale też ostatnią kolejkę. Chrobry wygrał z MKS-em Kluczbork 5:1 i to jedno z najwyższych zwycięstw klubu w historii występów na zapleczu ekstraklasy. Pogoń z kolei przegrała z Dolcanem Ząbki aż 1:6. Przypominaliśmy już jednak sytuację sprzed kilku miesięcy, kiedy to pomarańczowo-czarni byli po 2:0 w Kluczborku, a siedlczanie po 0:4 z Dolcanem. Mecz Chrobry-Pogoń w Głogowie? 1:1. Wynikami sprzed tygodnia dla zasady warto się nie kierować. Generalnie, za Pogonią cztery porażki z rzędu, które wypchnęły podopiecznych Marcina Sasala z dziesiątki, ale w tej lidze prędzej czy później każdy się przełamuje. Chrobry w trzech kolejnych spotkaniach nie zdobył nawet gola, nagle strzelił MKS-owi aż 5. Olimpia Grudziądz miała serię ośmiu gier bez wygranej, w końcu wygrała w meczu z serii o życie, w Katowicach.

Mecz z Pogonią jest dla Chrobrego trzecim w tym sezonie, w którym za rywala ma zespół z bagażem czterech goli przyjętym od Dolcanu. Wcześniej po 1:4 Bytovia Bytów i Zagłębie Sosnowiec odbiły się na Chrobrym, wygrywając kolejno 1:0 oraz 2:0. Jak będzie z Pogonią? Odpowiedź tuż tuż. Spotkanie rozegrane zostanie w Pruszkowie, gdzie Pogoń - ze względu na brak posiadanego oświetlenia - przyjmuje w roli gospodarza. Do siebie przeniesie się dopiero wiosną. Głogowianie w tym kierunku wyruszyli już dziś, lecz nie w pełnym składzie. Nie zagrają przede wszystkim ci, co ostatnio - kontuzjowani Sławomir Janicki oraz Volodymyr Hudyma.
 

 

 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Miejski Klub Piłkarski Pogoń Siedlce
Rok powstania: 1944
Adres: Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce
Kontakt: (25) 633 36 47; biuro@mkspogonsiedlce.pl
Internet: www.mkppogonsiedlce.pl (oficj.)
Barwy: biało-niebiesko-białe
Sukcesy:
- 1/4 finału Pucharu Polski - 1987/88
- 10. miejsce w II lidze - 1949
Stadion:
- Stadion Agencji Rozwoju Miasta Siedlce
- pojemność - 2901 miejsc
- oświetlenie - brak
- boisko - 105 m x 68 m 
 
Bramkarze: Piotr Antoszczuk (96), Przemysław Frąckowiak (94), Rafał Misztal (84).
Obrońcy: Ernest Dzięcioł (98), Sebastian Krawczyk (98), Przemysław Rodak (84), Łukasz Wójcik (92), Rafał Zembrowski (91), Mateusz Żytko (82), Daniel Chyła (88), Konrad Wrzesiński (93).
Pomocnicy: Daniel Dybiec (91), Krzysztof Bodziony (85), Patryk Ciulak (98), Kamil Dmowski (95), Michał Ogrodnik (91), Marcin Paczkowski (91), Mariusz Rybicki (93), Krystian Wójcik (89), Piotr Ceglarz (92). 
Napastnicy: Adam Duda (91), Dawid Dzięgielewski (93), Piotr Krawczyk (94).
Trener: Marcin Sasal. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#