POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Jaga trenuje w Głogowie

30.11.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Jagiellonia Białystok przygotowując się do kolejnego meczu w ekstraklasie trenuje w Głogowie. W niedzielę i w poniedziałek szykuje się do ligi na drugiej płycie Chrobrego (poniedziałkowe zajęcia od godz. 18.00).

To pewnie po części efekt ubiegłorocznego meczu Chrobrego z Jagiellonią w 1/16 Pucharu Polski (1:3). Trener żółto-czerwonych Michał Probierz (na zdjęciu) przed spotkaniem spacerował po bazie Chrobrego, dokumentował ją na zdjęciach, które później wrzucał na swojego Twittera. I chwalił.
- Życzyłbym wszystkim, aby tu przyjechali i zobaczyli warunki do treningu. Tak powinien wyglądać każdy klub ekstraklasy. Każdy powinien mieć takie coś do funkcjonowania - mówił też na pomeczowej konferencji prasowej.

Pewnie mając to w pamięci, wybrał Głogów na bazę przygotowań. W weekend drużyna Probierza miała zagrać w Niecieczy, ale przez opady śniegu boisko nie nadawało się do gry. Spotkanie przesunięto więc na późniejszy termin, a teraz, we wtorek, 14. zespół ekstraklasy czeka pojedynek w Lubinie. W związku z tym, że to tylko kilka dni różnicy, mająca wszędzie daleko Jagiellonia nawet nie wracała do siebie i stacjonuje "na trasie".
 
Pucharowa rywalizacja i treningi nie są jedyną stycznością klubu ekstraklasy z Chrobrym. Na początku roku obie ekipy spotkały się także na neutralnym gruncie. Sparing wygrali rywale, również 3:1. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#