POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kobiety: 6:5 w sparingu

01.03.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Do rundy wiosennej w trzeciej lidze kobiet przygotowuje się damski Chrobry. Głogowskie zawodniczki wygrały ostatnio z trampkarzami Łagoszovii Łagoszów 6:5, a każdą bramkę zdobyła inna z dziewczyn.

Jak zaznaczył trener Artur Przybył, drużyna chciała się pokazać po 0:6 z Chrobrym U-13. W starciach z chłopcami faworyzowana nie są, ale już w 3 minucie objęła prowadzenie. Rywale co prawda szybko wyrównali, jednak w 36 minucie wchodząca wtedy Wiktoria Lasota, zresztą była zawodniczka Łagoszovii, w pierwszej swojej akcji zdobyła gola i wówczas było już 4:2. Mniej więcej cios za cios miał miejsce do końca pojedynku, lecz pomyślnie skończyło się to wszystko dla głogowianek.

W drugiej połowie goście chwilowo objęli prowadzenie, ale kobiecy Chrobry zdołał to wszystko naprawić. Poprawiające nastroje przed ligą zwycięstwo zapewniło trafienie Beaty Szperlik. Sprawiający sporo radości gol padł na minutę przed końcem.
 
- Zawodniczkom należą się ogromne podziękowania za ambitne podejście do spotkania oraz walkę z pełną determinacją - komentował A. Przybył. - Cieszy, że dziewczęta dostosowały się do wskazówek udzielonych przed meczem w szatni. Optymizmem napawa bardzo dobra skuteczność, tym bardziej że każdą z bramek zdobyła inna zawodniczka. Gorzej wyglądała gra w defensywie,  ale lepiej popełniać błędy teraz w meczach kontrolnych niż później w lidze.
 

spar. Chrobry Głogów kobiety - Łagoszovia Łagoszów trampkarze 6:5 (4:3)
Bramki (Chrobry):
Chrupcała, Kamińska, Gniewosz, Lasota, Momot, Szperlik.
Chrobry: Wodnicka - Gniewosz, Więdłocha, Grell, Wróbel, Momot, Szperlik, Tarnowska, Gołąb, Kamińska, Chrupcała. Na zmiany wchodziły: Surlas, Wierzbicka, Wozowczyk, Adamska, Kamieniecka M., Jacheć, Lasota, Franas, Kamieniecka A.
Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#