Dzisiaj jest24.01.2022

LDJ: z Miedzią jak I liga

17.03.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne

Juniorzy młodsi Chrobrego, którzy jesienią prawie załapali się po raz pierwszy w historii do ligi makroregionalnej, teraz za cel obrali sobie zwycięstwo w Lidze Dolnośląskiej JM. I jak na razie świetnie go realizują. Po 4:0 na wiosenną inaugurację, tym razem w zaległym spotkaniu przywieźli komplet punktów z Legnicy. Podobnie jak niedawno pierwszoligowcy, pokonali Miedziankę 2:1.

W weekend zagrają już obie juniorskie ekipy Chrobrego. W niedzielę zmierzą się w Polkowicach z miejscowym KS-em.

LDJM: Miedź Legnica - SMS Certus Chrobry Głogów 1:2 (0:2)
Bramki (Chrobry):
Igor Łuszczewski 21,  Konrad Flis 35.
Chrobry: Pelczar - Skiba, Magdziak, Żołądziewski, Pleń, Flis, Łuszczewski, Kotyla, Tupiec, Prychod, Stachurski. W drugiej połowie zagrali: Susfał, Mróz, Dybizbański, Kierkiewicz, Janicki.
Paweł Rząsa, trener: Uważam, że to w pełni zasłużone zwycięstwo. W pierwszej połowie mocno przeważaliśmy, stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji, zdobyliśmy dwie bramki i pewnie prowadziliśmy 2:0. Druga połowa również dobrze nam się układała. Konrad Flis mógł podwyższyć wynik na 3:0, ale trafił w poprzeczkę. Nerwowo zrobiło się dziesięć minut przed końcem, gdy Miedź zdobyła kontaktową bramkę po uderzeniu z dystansu. Niemniej jednak przypilnowaliśmy korzystny dla nas wynik i cieszymy się z kolejnych trzech punktów. Chciałbym pochwalić cały zespół za to spotkanie.