POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Juniorzy grali we Lwowie

21.03.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Przez 5 dni na Ukrainie przebywała liczna grupa z Głogowa. Z wycieczką, m.in. do zaprzyjaźnionej szkoły w Mościskach, udało się gimnazjum nr 3, ale nie tylko. Przy okazji Gmina Miejska wsparła poprzez przekazanie środków farmaceutycznych i medycznych Kamieniec Podolski, a juniorzy SMS-u Certus Chrobry Głogów spotkali się z Pogonią Lwów, z którą klub od dawna utrzymuje pozytywne relacje i w ten sposób je podtrzymał.

Dla juniorów ChG był to właściwie ostatni etap przygotowań do ligi, więc na Ukrainie nie zabrakło treningów oraz sparingu.
- Trenowaliśmy na obiektach sportowych Karpat Lwów oraz Pogoni Lwów, z którą rozegraliśmy sparing. Sporą atrakcją było też obejrzenie na stadionie meczu Ligi Europy pomiędzy Szachtarem Donieck a Anderlechtem Bruksela - powiedział trener juniorów Paweł Rząsa.
 
Pogoń Lwów powstała w 1904 roku i jest najstarszym polskim wielosekcyjnym klubem sportowym. Już w 1922 roku sięgnęła po mistrzostwo kraju. Łącznie ma na swoim koncie cztery takie tytuły, kolejne zdobywane w latach '23, '25 i '26. Po dziś dzień w tabeli wszechczasów polskiej ekstraklasy zajmuje 29 miejsce. Pogoń przestała funkcjonować w momencie wybuchu drugiej wojny światowej. Reaktywowano ją dopiero po 70 latach, w 2009 roku za sprawą Polaków mieszkających we Lwowie. 
 
 
 
 

 
 
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#