POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kobiety: zapał przed ligą

24.03.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Nie dają o sobie zapomnieć młode piłkarki Chrobrego Głogów. Do ligi już blisko, bo pierwszy mecz na początku kwietnia, i to robi swoje, ale i bez ligi dziewczynom nie brakuje zapału. Ostatnio wybrały się na dwudniowy wyjazd. Pierwszego dnia rozegrały sparing. A drugiego? Wiadomo, że sparing. - Dzięki własnej inicjatywie i pomocy rodziców, dziewczęta mogły się bardziej zintegrować zostając po pierwszym meczu na wspólnym obiedzie, a także noclegu w Świdnicy - powiedział trener grupy Artur Przybył.

W pierwszym meczu Chrobry przegrał z Polonią-Stalą Świdnica 4:8, ale trzeba wziąć pod uwagę, że gospodynie są bardziej ograne i wiosną będą rywalizowały w grupie mistrzowskiej trzeciej ligi, a nie jak głogowianki - w spadkowej.
- Spotkanie jak na mecz sparingowy było rozegrane w bardzo dobrym tempie. Mógł się podobać ofensywny styl zaprezentowany przez obie drużyny - oceniał trener.

Może cieszyć, że dziewczyny Chrobrego potrafią śmielej zaatakować, bo już w 4 minucie dzięki bramce Pauliny Anioł miały korzystne dla siebie 0:1. W tej części trafiła jeszcze Alicja Kamieniecka, zrobiły to też rywalki, i pierwsza odsłona to całkiem obiecujące 2:2. Popsuło się dopiero w drugiej.
A Przybył: - Mimo niekorzystnego wyniku cieszy niezła gra, szczególnie w pierwszej połowie, a także większość bramek zdobytych z dystansu. O wyniku zadecydował fatalny kwadrans gry w drugiej części połowy oraz rzuty karne, w tym jeden na pewno bardzo dyskusyjny. Poza tym sam skład nie był optymalny, ale była to szansa dla rezerwowych i okazja do sprawdzenia nowych ustawień.

Drugiego dnia kobiecy Chrobry zagrał w Konarach z PKSK Gminy Udanin. To zespół, od którego pomarańczowo-czarne zaczną też rundę wiosenną, więc wygrana 3:2 musiała ucieszyć. Zespół podszedł jednak do tego bardziej krytycznie.
Znów bardzo dobry start Chrobrego, bo w 4 minucie za sprawą Więdłochy dziewczyny ChG objęły prowadzenie. Rywalki jednak dogoniły i same zaczęły prowadzić.
- Spowodowało to sporo nerwowości w naszych poczynaniach. Na szczęście udało się opanować złe emocje i w 57 minucie Tomczyk doprowadziła do wyrównania. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, przysłowiową kropkę nad "i" postawiła Momot - relacjonuje szkoleniowiec drużyny. I dodaje: - To był bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, na pewno nie sprzyjała pogoda i fatalne boisko, choć były one takie same dla obu drużyn. Swoje zrobiło zmęczenie po poprzednim spotkaniu. Cieszy zwycięstwo i bramki, lecz na inaugurację rundy wiosennej, gdzie ponownie przyjedziemy do Konar, musimy zagrać zdecydowanie lepiej.POLONIA-STAL ŚWIDNICA - CHROBRY GŁOGÓW 8:4 (2:2)
Bramki (Chrobry):
Anioł, Kamieniecka A., Tomczyk x2.

PKSK GMINY UDANIN - CHROBRY GŁOGÓW 2:3 (1:1)
Bramki (Chrobry):
Więdłocha, Tomczyk, Momot.

Skład na oba sparingi: Wodnicka, zaw. testowana - Gniewosz, Grell, Anioł, Więdłocha, Wróbel,
Szperlik, Momot, Jacheć, Kamieniecka A., Tomczyk, Franas, Kamińska, Wozowczyk.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#