POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Prezent na urodziny. Od 1:4 do 5:4

11.04.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kilka dni temu kobiecy zespół Chrobrego Głogów świętował swój rok. Był okolicznościowy sparing i tort. Prezent został nieco odłożony w czasie. Pomarańczowo-czarne odebrały go sobie w sobotę w Konarach. W pierwszej po przerwie kolejce trzeciej ligi wygrały z PKSK Gminy Udanin 5:4. Warto poczytać i dowiedzieć się w jak niespotykany sposób.

To wynik budujący, bo wygraną zapewniła bramka Moniki Tomczyk w ostatniej akcji, dokładnie w 81 minucie. Zresztą, tuż przed upływem regulaminowego czasu gry gospodynie... prowadziły jednym trafieniem. W skrócie: dziewczyny Chrobrego w pewnym momencie przegrywały 1:4, a mając 3:4 i dosłownie ostatnie chwile spotkania zdołały nie tyle zremisować, co wygrać przegrany mecz. Poza tym głogowianki miały swoje kadrowe problemy, a mimo tego dały radę w taki sposób.
- Spotkanie pod nieobecność Tarnowskiej, Anioł czy kontuzjowanej Lasoty zaczęliśmy aż z czterema debiutantkami w wyjściowej jedenastce, kolejna była na ławce - mówił trener Artur Przybył.

Długo, nawet bardzo długo się nie układało. Rywalki miały 1:0, potem było 1:1, po czym przez długie minuty strzelały tylko gospodynie. Aż zrobiło się 4:1, więc może się odechcieć. W piątkowym meczu pierwszej ligi dwa gole zdobyli rezerwowi, tutaj również ławka mocno wsparła. Sporo ożywiania wniosło wejście Tomczyk, która w ciągu ośmiu minut zdobyła dwa gole i dała nadzieje. Poderwały one drużynę, która w końcowych minutach dała z siebie wszystko. Zadziorność popłaciła. W ostatniej minucie wyrównała debiutująca Kamińska, a już w doliczonym czasie rezultat pojedynku ustaliła kompletująca hat-tricka Tomczyk.

- Jestem zły za pierwszą połowę, bo nie wypełnialiśmy w ogóle założeń przedmeczowych, szczególnie tych związanych z grą wysokim i średnim pressingiem oraz podejmowania prób uderzania z dystansu - komentował A. Przybył. - Na pewno nie zlekceważyliśmy rywalek, ale nie sprawdziło się bardzo ofensywne ustawienie, dlatego były potrzebne korekty. Druga połowa wyglądała już dużo lepiej i kosztowała nas dużo zdrowia i nerwów. Brakuje nam jeszcze doświadczenia i umiejętności, lecz na pewno drużyna ma charakter, czym zasłużyła sobie na zwycięstwo. Wystąpiło aż pięć debiutantek, które chyba trochę zjadła trema. Zobaczyły także, że czeka je jeszcze mnóstwo pracy, aby zgrać się z drużyną. Brawa dla zespołu z Udanina, bo zawiesił nam wysoko dziś poprzeczkę. Swoim zawodniczkom dziękuję za poświęcenie i grę do końca.
 
W najbliższą sobotę młode głogowianki podejmą Piasta Nowa Ruda. Początek o 11.00 na trzeciej płycie. 
 
PKSK GMINY UDANIN - CHROBRY GŁOGÓW 4:5 (3:1)
Bramki (Chrobry): Tomczyk 57, 65, 80+1 min., Kamińska 80 min.
Chrobry: Wodnicka - Zelewska (32 Jacheć (65 Adamska)), Grell, Więdłocha, Wróbel, Momot, Gniewosz, Szperlik, Kamieniecka M., Wierzbicka (47 Tomczyk), Franas (36 Kamińska).

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#