POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

SOB. 18.00: CHROBRY-STOMIL

16.04.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


O godz. 18.00 przy Wita Stwosza rozpocznie się mecz Chrobrego Głogów ze Stomilem Olsztyn. Oba zespoły w poprzedniej kolejce miały 3:0, tyle że Stomil wygrał walkowerem. Rywale są także wyżej w tabeli, na 4 miejscu, ale dwa punkty różnicy zapowiadają dobry mecz, w którym do zyskania jest sporo, lecz równie dużo do stracenia.

Ostatnie mecze ze Stomilem nie układały się Chrobremu. Za każdym razem towarzyszyło im jakieś fatum. Pierwsze 0:3 w Głogowie to czarny punkt sędziowania. O tym meczu powiedziano i napisano już wiele, więc nie będziemy przywoływać. Rewanż na wyjeździe to 1:1, tyle że pomarańczowo-czarni bramkę stracili w samej końcówce, w 86 minucie. Obecny sezon zaczął się niemal identycznie. 2:1 Stomilu, jak rok wcześniej znów po sędziowskich kontrowersjach. - Zastanawiam się czy komuś, my - jako zespół, przeszkadzamy - mówił wtedy trener ChG Ireneusz Mamrot.

Na zasadzie kopiuj-wklej teraz w Głogowie powinien być remis po trafieniu na finiszu *tym bardziej, że Stomil wiosną zremisował w czterech na sześć spotkań). Chrobry ma jednak podstawy, by celować w komplet punktów. Przed tygodniem pokazał się najlepiej w tym roku i wygrał 3:0 w Bytowie. Do defensywy, między słupki, powrócił Sławomir Janicki i od razu zachował czyste konto. Do ofensywy Volodymyr Hudyma. Strzelecka forma dopisuje Maciejowi Górskiemu, a pierwsze w tym sezonie trafienie zaliczył Bartosz Machaj, dla którego to pewnie ważne po słabszym okresie jesienią. Teoretycznie wygląda to wszystko dobrze. Przekonamy się czy znajdzie to potwierdzenie na boisku.

O Stomilu za sprawą jego finansowych tarapatów było głośniej w przerwie zimowej. Podobnie jak o Dolcanie Ząbki, który ze swoich kłopotów nie zdołał wybrnąć i wycofał się z ligi. Kibicowski transparent "Prezydencie miasta, niszczysz klub, który korzeniami w Olsztyn wrasta" i znicze na stadionie w Olsztynie też nie zapowiadały niczego dobrego. Wyjazd na obóz nazwano "odrobiną luksusu w biedzie", ale czarny scenariusz się nie sprawdził. Drużyna gra i ma się całkiem nieźle. Wiosną przegrała tylko raz. Z drugiej strony - poza walkowerem - nie wygrała ani razu. Jak wspomnieliśmy wyżej, aż 4 na 6 spotkań kończyło się remisem

 

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Bilety w kasach stadionowych są w cenie 25 zł. Dużo taniej (bilety od 8 zł) i szybciej można to zrobić w przedsprzedaży, która jeszcze w sobotę potrwa do godz. 14.00 w kasach pływalni. Zgodnie z ustawą o bezp. imprez masowych, przed pierwszym zakupem wymagana jest rejestracja w systemie identyfikacji. Wykonuje się ją na miejscu przy pomocy obsługi kas. Proces trwa kilkadziesiąt sekund, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość. Dzieci do 7 roku życia wchodzą za darmo pod opieką osoby dorosłej.

 

 

 

 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Olsztyński Klub Sportowy Stomil Olsztyn
Rok powstania: 1945
Adres: Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn
Kontakt: (89) 534-12-38
Internet: www.stomilolsztyn.com (oficj.), www.stomil.olsztyn.pl (nieoficj.)
Barwy: biało-niebieskie
Sukcesy:

- 6. miejsce w I lidze - 1995/96
- 1/4 finału Pucharu Polski - (2x) - 1998/99, 2000/01

Stadion:

- pojemność - 3100 miejsc
- oświetlenie - 1600lx
- boisko - 105 m x 67 m 

 

Bramkarze: Michał Leszczyński (94), Piotr Skiba (82).
Obrońcy: Igor Biedrzycki (93), Janusz Bucholc (85), Piotr Klepczarek (84), Jarosław Ratajczak (91), Rafał Remisz (92), Tomasz Wełna (91).

Pomocnicy: Bartosz Bartkowski (95), Paweł Głowacki (83), Piotr Głowacki (91), Łukasz Jegliński (86), Grzegorz Lech (83), Irakli Meschia (93), Tsubasa Nishi (90), Łukasz Suchocki (87), Michał Trzeciakiewicz (84), Piotr Wypniewski (95), Karol Żwir (95).
Napastnicy: Piotr Karłowicz (93), Rafał Kujawa (88),Paweł Łukasik (86), Rafał Śledź (98).

Trener: Mirosław Jabłoński.

 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#