POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: fajnie, że to zrozumieliśmy

16.04.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Trener Chrobrego Ireneusz Mamrot ocenił drugie z rzędu zwycięstwo.

- Zacznę trochę dziwnie wobec wyniku, od tego, z czego nie jestem zadowolony. A nie jestem zadowolony z pięciominutowego fragmentu po bramce. Do tego momentu graliśmy bardzo dobrze, a zaraz potem mniej agresywnie i mniej do przodu. Co prawda przeciwnik nie miał z tego sytuacji, ale my byliśmy zbyt ospali.

- Druga połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Nie chcę żeby zabrzmiało to źle lub nieskromnie, ale wydaje mi się, że gdybyśmy wygrali wyżej, nikt nie miałby pretensji. Rzadko zdarza się stwarzać tyle sytuacji. Stomil jest bardzo dobrym zespołem, z wysokim miejscem w tabeli, a poza jedną groźną okazją, która też nie była stuprocentowa, bo to strzał z dystansu, na więcej nie pozwoliliśmy. Należy być zadowolonym z gry, troszkę mniej ze skuteczności, jednak 3:0 cieszy. Przed meczem wziąłbym je w ciemno.
 
- Pierwszy mecz z Miedzią był ważny w aspekcie góry tabeli. Myślę, że później, po dwóch porażkach, zawodnikom w zasadzie trzeba było od nowa stawiać cel. Nakręcili się patrząc na górę tabeli. Na dziś sytuacja jest taka, że dwa zespoły odjechały i ciężko będzie komukolwiek je dogonić. Fajnie, że to zrozumieliśmy. Swoje zrobiło zwycięstwo z Bytovią. Nie wygraliśmy 1:0, tylko 3:0. Za nie są trzy punkty, ale te drugie dużo więcej robią w głowach. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#