Dzisiaj jest21.10.2021

LDJ: juniorzy nadal punktują

18.04.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne

Dobry okres notują juniorskie zespoły Chrobrego. Juniorzy starsi pokonali zespół pogoni Oleśnica 3:2 i są w piątce. Została za to przerwana tegoroczna seria zwycięstw juniorów młodszych, ale nie porażką, tylko remisem z FC Academy Wrocław. Przewagę mają jednak na tyle wysoką, że wciąż spokojnie zajmują najwyższe miejsce w lidze.

LDJ: Chrobry Głogów - Pogoń Oleśnica 3:2 (1:1)
Bramki (Chrobry):
Dobrakowski, Nawrot, Rak.
Chrobry: Paluch - Rak (70 Sędziński), Lampa, Michałowicz, Gancarski - Hliwa (60 Gronowski), Żak, Dobrakowski, Gil, Serweta - Nawrot.
Żółte kartki (Chrobry): Serweta.
Czerwone kartki: Żak (za dwie żółte).
Przemysław Mazan, trener: Mecz, jak zawsze w naszym wykonaniu, dobry dla kibiców - trzymał w napięciu do końca, a wynik mógł ulec zmianie nawet w doliczonym czasie gry. Zespołowo zagraliśmy dobre spotkanie i w tym aspekcie bez zastrzeżeń. Gorzej było z koncentracją indywidualną zawodników, dużo niewłaściwych decyzji rzutowało na jakość wykończenie akcji, wkradały się niepotrzebne straty, czy nawet prosty brak komunikacji. Cieszą kolejne punkty, a że zwycięzców się nie sądzi, to pozostaje pogratulować zespołowi kolejnego, dobrego wyniku.

LDJM: Chrobry Głogów - FC Academy Wrocław 1:1 (1:0)
Maciej Magdziak 17 min.
Chrobry: Pelczar - Pleń, Skiba, Stachurski, Tupiec, Flis, Magdziak, Łuszczewski, Prychod, Kotyla. Po przerwie zagrali: Janicki, Poźniak, Dybizbański.
Paweł Rząsa, trener: Dobrze weszliśmy w mecz, bardzo dobra gra w pierwszej połowie i kilka fajnych sytuacji, w których zabrakło wykończenia. Bramkę na 1:0 zdobył Maciej Magdziak po uderzeniu głową, co nam dało jednobramkowe prowadzenie do przerwy. W drugiej połowie mecz się wyrównał i bardzo zaostrzył, nie brakowało stykowych, kontrowersyjnych sytuacji. Bramkę straciliśmy po szybko rozegranej akcji FC Academy. Było widać, że oba zespoły grają o pełną pulę. Próbowaliśmy zdobyć zwycięską bramkę, bliscy byliśmy w doliczonym czasie gry, kiedy to Maciej Magdziak uderzeniem z przewrotki trafił w spojenie. Dziękuję jednak chłopakom za ambitną walkę i  dobrą grę, zespół FC Academy również pokazał się z dobrej strony, dlatego mecz mógł się podobać i trzymał w napięciu do ostatnich minut.