POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kobiety: koniec serii

17.05.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kobiecy Chrobry po raz pierwszy w tym roku schodził z boiska jako zespół przegrany. Po serii spotkań bez porażki pomarańczowo-czarne musiały uznać wyższość liderek na ich terenie. Przegrały z Czarnymi Jelcz Laskowice 1:5. Swoje zrobiła różnica wieku. Rywalki ze średnią wieku ponad 24 lat mają tu spora przewagę nad młodymi głogowiankami, których średnia wynosi 18 lat.

Zespół Czarnych był faworytem i już w pierwszej połowie to pokazał. Po kwadransie było 2:0, a po całej pierwszej połowie 3:0. Chrobry był w stanie zdobyć tylko honorowego gola - w 67 minucie Kamińska wykorzystała bardzo dobre długie podanie od Anioł i pozostało cieszyć się przynajmniej z tego.

- Wiedzieliśmy, że czeka nas długa podróż i ciężki mecz, ale zamierzaliśmy powalczyć o punkty - mówił trener Artur Przybył. - Rywalki to zdecydowanie bardziej doświadczona i dojrzalsza drużyna. Spotkanie mogło ułożyć się jednak zupełnie inaczej, gdyby nie poważne indywidualne błędy, które popełniliśmy szczególnie przy pierwszych trzech straconych bramkach. Mimo wysokiej przegranej nie mogę mieć pretensji do zawodniczek o brak zaangażowania, bo te było nawet wtedy, gdy wysoko przegrywaliśmy. Jeśli jednak myślimy o zdobywaniu punktów z bardziej doświadczonymi drużynami, nie możemy popełniać taki błędów. Gospodynie wygrały zasłużenie i zbliżyły się mocno do zdobycia pucharu, a więc pozostaje tylko pogratulować. Dla nas to kolejna cenna lekcja.

Czarni Jelcz Laskowice - Chrobry Głogów 5:1 (3:0)
Bramki (Chrobry):
Kamińska 67.
Chrobry: Wodnicka (55 Surlas) - Gniewosz, Anioł, Więdłocha, Wróbel, Momot, Szperlik, Kamieniecka M.,  Adamska (75 Jacheć), Franas (25 Zelewska (41 Kamińska (78 Wozowczyk))), Chrupcała (41 Tomczyk).
 
Tabela po 5 kolejkach:
1. Czarni Jelcz Laskowice 23 37:14
2. Sukces Gmina Oleśnica 20 43:16
3. AZS III Wrocław 16 19:21
4. Chrobry Głogów 15 27:27
5. KS Oława 13 25:18
6. LUKS Ziemia Lubińska 4 4:100
7. Piast Nowa Ruda 3 7:39
8. PKSK Gminy Udanin 3 12:58

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#