POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Juniorzy mł. mogą wygrać ligę

31.05.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Na kolejkę przed końcem Chrobry Głogów prowadzi w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Młodszych, ma trzy punkty przewagi nad drugim Zagłębiem Lubin, a teraz zagra na terenie trzeciego Śląska Wrocław. Punkt zapewni Chrobremu zwycięstwo w LDJM. Takiego osiągnięcia klub jeszcze nie ma w swojej kolekcji.

We Wrocławiu - z uwagi na wysokie miejsce Śląska - będzie jednak trudno. A porażka może spowodować, że pierwsze miejsce przejmie Zagłębie. W obu derbowych pojedynkach padły remisy, ale wyższy miał miejsce w Głogowie. Lubinianie bramką w doliczonym czasie zremisowali 4:4 i dzięki temu bezpośrednio są w lepszym położeniu.
- To będzie dla nas chyba mecz sezonu - mówi trener Paweł Rząsa. - Mamy szansę na historyczny wynik, dlatego zagramy z mocną wolą zwycięstwa, to mogę obiecać.

Być może pomarańczowo-czarnych podbuduje ostatni wynik. Chrobry pokonał Polonię-Stal Świdnica 7:1 i dzięki temu wymazał słabszy moment (właśnie z tym remisem 4:4 i drugą porażką w sezonie).

Wczoraj pisaliśmy też o juniorach starszych, którzy stoją przed szansą zajęcia 3 miejsca, co również nigdy wcześniej się nie udało. Pudło starszej drużyny i zwycięstwo młodszej - to byłoby coś, ale czy się uda, okaże się za kilka dni.


LDJM: Chrobry Głogów - Polonia-Stal Świdnica 7:1 (5:0)
Bramki (Chrobry):
Bartosz Prychod 6, 19, 55, Konrad Flis 25, 34, Damian Stachurski 35, Kamil Pleń 80.
Chrobry: Paluch - Magdziak, Skiba, Pleń, Żołądziewski, Tupiec, Flis, Dybizbański, Łuszczewski, Stachurski, Prychod. Po przerwie zagrali: Pelczar, Kierkiewicz, Susfał, Poźniak.
Paweł Rząsa, trener: To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Byliśmy dziś bardzo skuteczni. Świetne spotkanie rozegrał Bartosz  Prychod, który zdobył piękne trzy bramki oraz Konrad Flis, który zagrał pomysłowo i kreatywnie. Ponadto Konrad może pochwalić się również dwoma ładnymi trafieniami. Uważam zresztą, że na pochwały zasłużył cały zespół, byliśmy mocno zmotywowani, aby ten mecz wygrać, co było widać na boisku. Tabela tak się teraz ułożyła, że w ostatniej kolejce jedziemy chyba na mecz sezonu. Mamy markowego rywala, zajmującego trzecie miejsce Śląska Wrocław, a zarazem szansę na historyczny rezultat, czyli zwycięstwo w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Młodszych. Na pewno mecz zapowiada się emocjonująco. Dlatego mogę obiecać, że zagramy bardzo odważnie z mocną wolą zwycięstwa.
 

Tagi

juniorzy    ldj    pawel rzasa   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#