POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Rząsa: sportowe marzenie

11.06.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


O zwycięstwie Chrobrego w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Młodszych opowiada trener Paweł Rząsa. - To najlepszy wynik w tej lidze w historii naszego klubu. Poza tym to świetne uczucie wygrać tak trudną ligę, pracowaliśmy na to ciężko cały rok - mówi podkreślając jakość, jaką dało połączenie sił ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Certus.

Liga zakończyła się przed tygodniem. Nie do końca szczęśliwie dla Chrobrego (trzecia porażka w sezonie, 2:4 ze Śląskiem Wrocław), ale punkty straciło też drugie w tabeli Zagłębie Lubin i stąd taki efekt końcowy: 1. Chrobry 71 punktów, 2. Zagłębie 69 punktów.

P. Rząsa.: - Chciałbym podziękować za ten sezon całemu zespołowi, chłopcy wykonali kawał dobrej roboty, sumiennie podchodzili do zajęć treningowych, w każdym meczu ligowym pokazywali maksymalne zaangażowanie. Dziękuję również Grześkowi Nowakowi, Michałowi Kumorowi oraz Łukaszowi Stepokurze, którzy pomagali nam w zajęciach treningowych. Zespół budowany był od mniej więcej dwóch lat, lecz bardzo znaczące było powstanie przed rokiem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Certus w Głogowie. Połączenie z klubem dało nam lepszą możliwości rozwoju, większą ilość treningów. Władze szkoły i klubu zadbały, by niczego nam nie brakowało od warunków socjalnych, treningowych po warunki sprzętowe. Zdobycie pierwszego miejsca w Lidze Dolnośląskiej oceniam jako ogromny sukces i spełnienie sportowych marzeń.

Dodajmy, że Paweł Rząsa w Chrobrym jest tym trenerem, który przed kilkoma laty wyprowadził juniorów z niskich lig awansując do LDJ. Teraz tę LDJ-kę wygrał. Wyżej są Liga Makroregionalna JM i w przypadku JS Centralna Liga Juniorów. Na to kolejnych kilka lat? Teraz do Szkoły Mistrzostwa Sportowego dochodzi kolejny rocznik, już w tym sezonie makroregion był na wyciągnięcie ręki, w JM 1, a w JS 3 miejsce - nawet jeśli kilka, to przynajmniej są dowody, że idzie to właśnie w tym kierunku.  LDJM: Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 4:2 (2:1)
Bramki (Chrobry):
Damian Stachurski 35, Kamil Pleń 77.
Chrobry: Paluch - Pleń, Skiba, Stachurski, Dybizbański, Flis, Magdziak, Łuszczewski, Prychod, Żołądziewski, Magdziak. Po przerwie zagrali: Mróz, Kierkiewicz, Susfał, Poźniak.

Tagi

juniorzy    ldj    pawel rzasa   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#