POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

LDJ: na razie jak w transie. 16:0

06.09.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po trzech kolejkach juniorzy starsi Chrobrego jako jeden z dwóch zespołów Ligi Dolnośląskiej Juniorów ma komplet punktów, a jako jedyny zero po stronie straconych goli. Trzy mecze, trzy zwycięstwa i aż 16:0 w bramkach. Po 4:0 i 6:0 teraz przyszła kolej na ponowne 6:0, w Świebodzicach. Głogowianie liderują w swojej lidze i być może to zapowiada bardzo dobry sezon w wykonaniu Chrobrego. Piszemy być może, bo ze sprawiedliwą oceną trzeba poczekać do sobotniej kolejki. Pomarańczowo-czarni podejmą wtedy faworyzowane Zagłębie Lubin.

W ostatni weekend nie poszło jednak juniorom młodszym, którzy przegrali ze Śląskiem Wrocław 0:10. - Wyniku tego meczu nie powinno się tłumaczyć, ale początek nie zapowiadał tego, że przyjechaliśmy przegrać tak wysoko - komentował trener Grzegorz Nowak.
LDJ: Viktoria Świebodzice - Chrobry Głogów 0:6 (0:4)
Bramki (Chrobry):
Dawid Skiba 15, Szymon Gil 32, 50, 52, Dominik Nawrot 35, Igor Łuszczewski 44.
Chrobry: Paluch - Skiba, Żołądziewski, Kotyla, Flis, Łuszczwski, Michałowicz, Gil, Sędziński, Nawrot, Filipowicz. W drugie połowie zagrali: Mróz, Prychod, Dybizbański, Kukułka, Susfał, Kierkiewicz.
Paweł Rząsa, trener: Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Posiadaliśmy przewagę w całym spotkaniu, o czym świadczy wysoki wyniki. Cieszę się, że pomimo znaczącej przewagi w bramkach nasz zespół grał na dobrym poziomie do ostatnich minut. Na pochwałę zasłużył cały zespół.

LDJM: Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 10:0 (5:0)
Chrobry:
Mazan - Filipiak, Pietrzczyk, Bielecki, Jóźwiak, Paszek, Nowak, Turański, Szymański, Krawczyk, Wojtaszek. Rezerwowi: Glinecki, Krawszuk, Szeibe, Marut, Kusy, Pankowski.
Grzegorz Nowak, trener: Wyniku tego meczu nie powinno się tłumaczyć, ale początek nie zapowiadał tego, że przyjechaliśmy przegrać tak wysoko. Pierwsze piętnaście minut wyglądało dobrze. Utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sytuacje. Zabrakło tylko chłodnej głowy w grze i nie było wykończenia.  Z każdą kolejną minutą to Śląsk zaczął przebywać coraz dłużej na naszej połowie i wypracował sobie dominację. Bramki, które padły w pierwszej połowie po błędach indywidualnych, trochę przygasiły chłopaków. Dziękuję im jednak za walkę, bo grali do samego końca. Na pewno swoją postawą nie zasłużyli na tak wysoką porażkę. Śląskowi gratuluję.
 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#