Dzisiaj jest22.01.2022

Rząsa: niesamowita atmosfera w szatni

13.09.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne

Juniorzy starsi Chrobrego Głogów nadal na czele Ligi Dolnośląskiej Juniorów. I to po meczu z jednym z najgroźniejszych rywali - Zagłębiem Lubin. W sobotę pomarańczowo-czarni pokonali derbowego rywala 3:1. - Atmosfera w zespole po meczu była niesamowita, co bardzo cieszy i buduje na przyszłość - cieszył się trener Paweł Rząsa.

LDJ: Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 3:1 (2:1)
Bramki (Chrobry: Dominik Nawrot 33, 39, Szymon Gil 79 min.
Chrobry: Paluch, Skiba, Żołądziewski, Dybizbański, Flis, Pleń, Michałowicz, Gil, Sędziński, Nawrot, Filipowicz. W drugie połowie zagrali: Tupiec, Prychod, Kukułka, Kierkiewicz.
Paweł Rząsa, trener JS: Jak przystało na mecz derbowy, emocji nie zabrakło. Oba zespoły podeszły z ogromnym zaangażowaniem i wolą zwycięstwa. Pomimo upału mecz rozgrywany był w szybkim tempie. Skutecznością popisał się Dominik Nawrot, który zdobył w pierwszej połowie dwie piękne bramki. W drugiej odsłonie udało nam się kontrolować spotkanie. Gola na 3:1 efektownym uderzeniem z rzutu wolnego zdobył Szymon Gil. Jestem bardzo zadowolony z gry i determinacji, jaką pokazali moi zawodnicy. Cieszę się z momentów, w których podejmowaliśmy odpowiedzialne i dojrzałe decyzje. Chłopcy pokazali się ze świetnej strony, za co należą się im duże słowa pochwały. Atmosfera w zespole po meczu była niesamowita, co bardzo cieszy i buduje na przyszłość.

LDJM: Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)