Dzisiaj jest22.01.2022

LDJ: skuteczna pogoń za wynikiem

21.09.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne

Punkty juniorskich zespołów Chrobrego w Wałbrzychu. Starsza drużyna zremisowała 2:2 skutecznie udając się w pogoń za niekorzystnym 0:2 i dzięki temu utrzymuje pozycję lidera w LDJ. Młodszy Chrobry pokonał Górnika 3:0.

LDJ: Górnik Wałbrzych - Chrobry Głogów 2:2 (2:1)
Bramki: Szymon Gil 40, Seweryn Dybizbański 70.
Chrobry: Paluch - Skiba, Żołądziewski, Dybizbański, Flis, Tupiec, Prychod, Michałowicz, Gil, Sędziński, Nawrot. W drugie połowie zagrali: Kukułka, Susfał, Pleń, Stachurski.
Paweł Rząsa, trener: To dobre spotkanie, w którym było sporo męskiej i twardej gry. W pierwszej połowie dobrze budowaliśmy ataki, stwarzaliśmy sytuacje, lecz brakowało nam wykończenia. Pomimo dobrej gry, straciliśmy w krótkim odstępie czasu dwie bramki. Zespół pokazał wielką determinację w gonieniu wyniku, dzięki czemu wyrównaliśmy po golu Szymona Gila i pięknym uderzeniu Seweryna Dybizbańskiego. Cieszy mnie postawa chłopaków i pozytywna reakcja całej drużyny po stracie goli. To cieszy i buduje.

LDJM: Górnik Wałbrzych - Chrobry Głogów 0:3 (0:1)
Bramki: Szymański x2, Wojtaszek.
Chrobry: Mazan - Filipiak, Pietrzczyk, Jóźwiak, Bielecki, Nowak, Paszek, Pankowski, Szymański, Glinecki, Wojtaszek. Grali także: Kusy, Grycaj, Turański, Orszulak.
Grzegorz Nowak, trener: To mecz, w którym od początku narzuciliśmy swój styl gry i go realizowaliśmy przez cały czas. Na pewno cieszy gra i punkty, które zdobyliśmy na ciężkim terenie, bo takim jest Wałbrzych. Dziękuję chłopakom za pełne zaangażowanie i jakość, jaką dali na boisku. Zarówno ci, którzy grali od początku, jak i zawodnicy rezerwowi pozostawili po sobie dobre wrażenie. Do kolejnego meczu podchodzimy z pokora i pełną koncentracją.