POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kobiety: dwie różne połowy i drużyny

10.10.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rozczarowanie. Tak o swoim występie myśli kobiecy Chrobry, który nie wykorzystał atutu własnego boiska i w 3 lidze przegrał z Orlikiem Jelenia Góra 1:3. - Jeżeli chcemy zdobywać punkty w tej rundzie, to nie możemy sobie pozwolić na kolejny tak słaby mecz - komentował trener Artur Przybył. 

Głogowianki oddały inicjatywę drużynie z Jeleniej Góry i na efekty nie trzeba było długo czekać - 0:2 po pierwszej połowie. 
- Jeżeli chodzi o pierwszą połowę to zarówno ja, jak i drużyna chcielibyśmy o niej jak najszybciej zapomnieć. Sprawialiśmy wrażenie jakbyśmy zostali w szatni, czego efektem były dwie stracone bramki w pierwszej połowie - sumował Przybył.

Lepiej było dopiero w momencie... 0:3. Wtedy pomarańczowo-czarne, choć sytuacja była prawie beznadziejna, wzięły się w garść i zaczęły wyglądać jak inna drużyna od tej, która na murawie przebywała do tej pory. Stąd kontaktowy gol i szansa na kolejne. 
Przybył: - Po stracie trzeciej bramki, moja drużyna wróciła na właściwy tor, ale kilka stworzonych dogodnych sytuacji wystarczyło tylko na zdobycie honorowego trafienia. Rywal na pewno był w naszym zasięgu pod warunkiem, że realizuje się założenia taktyczne przez cały mecz a nie tylko przez 30 minut. Jeżeli chcemy zdobywać punkty w tej rundzie, to nie możemy sobie pozwolić na kolejny tak słaby mecz. Na pewno musimy wspólnie przeanalizować, co spowodowało tak słabą grę. Drużynę mimo pewnych problemów stać na dużo więcej i mam nadzieję, że pokażemy to w kolejnych występach.Chrobry Głogów - KS Akademia Orlik Jelenia Góra 1:3 (0:2)
Bramki (Chrobry): Gniewosz 51.
Chrobry: Surlas - Kamieniecka M., Więdłocha, Szperlik, Wróbel, Pietrzak, Gniewosz, Momot, Adamska (59 Zelewska (76. Bień)), Chrupcała (15 Wierzbicka (56. Kamińska)), Gajewska (79 Franas).
 

3 liga zachodnia kobiet - wyniki i tabela 


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#