POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kobiety: jeszcze jedna szansa na wygraną

31.10.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Jeszcze bez zwycięstwa w trzeciej lidze pozostaje kobiecy Chrobry Głogów. W przedostatniej jesiennej kolejce pomarańczowo-czarne przegrały z LUKS Ziemią Lubińska 1:3. 

W tym meczu skuteczność dopisywała głównie przyjezdnym, bo wykorzystały większość swoich sytuacji. Chrobry je marnował, stąd 1:2 do przerwy i 1:3 chwilę po niej. 
- Zawodniczki wiedziały, ile ten mecz dla nas znaczy - mówił trener Artur Przybył. - Raz, że było to spotkanie derbowe, dwa że mogliśmy zbliżyć się do rywalek. To było spotkanie nie za 3 czy 6, a za 9 punktów. 

- Rywalki ułatwiły zadanie przyjeżdżając bez ławki, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać - dodawał. - Nie można wygrać meczu mając siedem, osiem, sytuacji stuprocentowych okazji, a wykorzystując tylko jedną. Kreowanie gry zespołu oceniam poprawnie, bo był to mecz, w którym stworzyliśmy sobie najwięcej sytuacji bramkowych. Niestety, raziliśmy nieskutecznością i taktycznie było bardzo źle. Nie chcę usprawiedliwiać porażki, ale nasz mocno odmłodzony zespół gra jeszcze nierówno i czasami nie dźwiga ciężaru spotkania. Myślę, że potrzebuje czasu. Jesteśmy w dołku ale myślę, że wspólnie siłami zrobimy wszystko, aby podnieść się jeszcze w tej rundzie.

Okazja na podniesienie się już tylko jedna, ale niezła. W ostatniej kolejce głogowianki zagrają z ostatnim w tabeli PKSK Gminy Udanin. 


Chrobry Głogów - LUKS Ziemia Lubińska 1:3 (1:2)
Bramki (Chrobry): Gniewosz 34.
Chrobry: Surlas - Kamieniecka M., Więdłocha, Szperlik (72 Kamieniecka A.), Wróbel, Pietrzak, Momot (77 Zelewska), Gajewska, Adamska (52 Jacheć), Franas (13 Wierzbicka (35. Kamińska (60. Lasota))), Gniewosz.
 

3 liga zachodnia kobiet - wyniki i tabela 

 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#