POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: ŻAŁUJĘ POCZĄTKU MECZU

12.11.2016 Autor: MCh Źródło: własne


Trener Chrobrego Ireneusz Mamrot nie ukrywał, że mierzył się z mocnym zespołem, który nie przez przypadek jest tak wysoko w tabeli.

 

- Myślę, ze pierwsza połowa w sytuacjach to było dwa do dwóch, a wynik meczu 0:2. Pierwszą sytuację sami sprowokowaliśmy, mieliśmy dwie bardzo dobre sytuacje. Bartek Machaj i Paweł Wojciechowski powinni oddać lepsze strzały.

Strzeliliśmy bramkę w drugiej połowie i chcieliśmy odrobić straty. Drużyna dążyło do remisu, jednak w końcówce nadzialiśmy się na kontrę.  Jednak o trzecią bramkę nie mam pretensji, to była konsekwencja, tego że mocno się odkryliśmy. Żałuję początku meczu, bo czuć było, że gramy z mocnym zespoły, który nie jest przypadkowo na wysokim miejscu.

 

- O szybkiej zmianie Marcela Gąsiora zadecydowały względy taktyczne. Bartek Kwiecień generalnie grał jako defensywny pomocnik, dlatego nie bałem się na niego postawić, dał dobrą zmianę.   

 

- Wydaje mi się, że nie było fauli, które groziłyby kontuzją. Było dużo starć, dużo przepychanek. Obie drużyny chciały wygrać spotkanie. Na pewno był to trudny mecz dla sędziego, jednak wydaje mi się, że mecz był dobry dla kibiców, który dało się oglądać. Nie było złośliwości w dzisiejszym spotkaniu.  

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#