POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

PT. 17.00: CHROBRY-STOMIL

17.11.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Od 0:3 do...? No właśnie. Mocno przebudowany Chrobry zaczynał ligowy sezon od w pełni zasłużonego 0:3 ze Stomilem Olsztyn. Teraz, po kilku miesiącach, ten Stomil przyjeżdża do Głogowa. Mecz z mającą tylko punkt więcej drużyną pokaże, jak bardzo przez ten czas zmienił się Chrobry. Ostatni pojedynek tego roku przy Wita Stwosza w piątek o godz. 17.00. 

Z ostatnich czterech spotkań, w których Chrobry za rywali miał - poza Wigrami Suwałki - zespoły z czołówki - wyciągnięto 5 punktów na 12 możliwych, czyli nieźle. Wydawało się, że spotkanie ze Stomilem będzie nieco luźniejszym przerywnikiem po starciu z obecnym liderem, a przed wyjazdem na teren wicelidera, ale tabela na to nie wskazuje. Stomil jest tuż przed pomarańczowo-czarnymi, na 11 miejscu, z jednym punktem więcej. Zespół z miejsca barażowego stratę do jednych i drugich może odrobić jedną tylko kolejką, więc sprawa jest jasna: piątkowy pojedynek jest tym z serii o przysłowiowe 6 punktów. 

Olsztynianie nie radzą sobie najlepiej poza swoim terenem, z którego tylko raz udało im się wywieźć komplet punktów. Było to też całkiem dawno temu, bo jeszcze w sierpniu, w Pruszkowie. To może tylko zwykła teoria, ale z drugiej strony Chojniczanka Chojnice, która ostatnio wygrała w Głogowie, przyjeżdżała jako ekipa z jedną jedyną wyjazdową porażką. Może jednak coś w tym jest?

Ciekawie będzie może jednak przede wszystkim od strony porównania dwóch zespołów Chrobrego. Tego z początku sezonu i tego teraz. Stomil co prawda w trakcie rundy zyskał Krzysztofa Szewczyka z Cracovii, ale głogowianie również osobę ze stycznością w ekstraklasie, w końcówce Konrada Kaczmarka, który - mimo zaledwie dwóch niepełnych spotkań - ma już bramkę i asystę. Poza tym tyle mówiło się o czasie potrzebnym na zgarnie nowego zespołu. Zestawiając dwa spotkania z tym samym rywalem, powinniśmy przekonać się na ile to drgnęło i być może czego spodziewać się po wiośnie, kiedy to drużyna i tak będzie musiała powalczyć o utrzymanie. 

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Bilety w kasach stadionowych są w cenie 25 zł. Dużo taniej (bilety od 8 zł) i szybciej można to zrobić w przedsprzedaży, która jeszcze w piątek potrwa do godz. 13.00 w kasach pływalni.  
 
 
 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Olsztyński Klub Sportowy Stomil Olsztyn
Rok powstania: 1945
Adres: Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn
Kontakt: (89) 534-12-38
Internet: www.stomilolsztyn.com (oficj.), www.stomil.olsztyn.pl (nieoficj.)
Barwy: biało-niebieskie
Sukcesy:

- 6. miejsce w I lidze - 1995/96
- 1/4 finału Pucharu Polski - (2x) - 1998/99, 2000/01

Stadion:

- pojemność - 3100 miejsc
- oświetlenie - 1600lx
- boisko - 105 m x 67 m
 
Bramkarze: Michał Leszczyński (94), Piotr Skiba (82).
Obrońcy: Igor Biedrzycki (93), Wiktor Biedrzycki (97), Arkadiusz Czarnecki (87), Wojciech Dziemidowicz (95), Piotr Klepczarek (84), Jarosław Ratajczak (91), Tomasz Wełnicki (90), Marcel Ziemann (95).
Pomocnicy: Bartosz Bartkowski (95), Paweł Głowacki (83), Łukasz Jegliński (86), Aleksander Karbowiak (97), Patryk Kun (95), Grzegorz Lech (83), Tsubasa Nishi (90), Łukasz Suchocki (87), Michał Trzeciakiewicz (84), Wojciech Żęgota (96), Karol Żwir (95).
Napastnicy: Rafał Kujawa (88), Krzysztof Szewczyk (96), Rafał Śledź (98), Tomasz Zahorski (84).
Trener: Adam Łopatko. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#