POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

LDJ: utrzymali lidera

23.11.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Wracamy do weekendowych meczów juniorskiego Chrobrego Głogów. Bramka w samej końcówce w spotkaniu z Pogonią Oleśnica zapewniła juniorom starszym ChG komplet punktów i utrzymanie pozycji lidera przed ostatnią kolejką w Lidze Dolnośląskiej Juniorów. 

Zapunktowali też juniorzy młodsi, choć nie za trzy, a za jeden. Prowadzili z FC Academy Wrocław, jednak nie utrzymali tego do końca. W tabeli zajmują 5 miejsce, lecz jeśli dziś wygrają zaległy pojedynek na terenie outsidera – Piasta Nowa Ruda, zanotują skok o jedną pozycję do przodu. 
 


LDJ: Chrobry Głogów - Pogoń Oleśnica 1:0 (0:0)
Bramki (Chrobry): Mariusz Sędziński 82.
Chrobry: Paluch - Skiba, Żołądziewski, Dybizbański, Tupiec, Pleń, Flis, Gancarski, Michałowicz, Filipowicz, Gil. W drugiej połowie zagrali: Mróz, Sędziński, Poźniak, Ochab, Kierkiewicz. 
Paweł Rząsa, trener: Nie spodziewaliśmy się tak trudnego meczu. Pogoń Oleśnica to zespół o dobrych warunkach fizycznych, dobrze przygotowany motorycznie, grający bardzo ambitnie i mocno musieliśmy walczyć o każdą piłkę i każdy metr boiska. Cieszę się z naszej wiary i determinacji, która dała nam upragnioną bramkę. To było ważne zwycięstwo, które jeszcze bardziej cementuje naszą drużynę. Teraz czeka nas trudne spotkanie we Wrocławiu z Parasolem.  Postaramy się pokazać z jak najlepszej strony, zrobimy wszystko by dobrze zakończyć tą bardzo udaną dla nas rundę jesienną. 

LDJM: Chrobry Głogów - FC Academy Wroclaw 1:1 (1:0)
Bramki (Chrobry): Pietrzyk. 
Chrobry: Mazan - Pietrzczyk, Filipiak, Jóźwiak, Kusy, Staszkowian, Nowak, Paszek, Glinecki, Szymański, Pankowski.  Grali także: Cackowski, Szymczak, Bielecki, Wojtaszek, Turański, Orszulak.
Grzegorz Nowak, trener: Zagraliśmy dobre zawody, w których zabrakło skuteczności pod bramką gości,. Mimo dobrej gry obronnej nie ustrzegliśmy sie błędów, przez co straciliśmy gola. Mecz był rozgrywany w bardzo dużym tempie. Świadczy o tym spora ilość okazji pod bramką gości. Niestety, szwankuje skuteczność. Musimy nad nią pracować. 
 

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH - WYNIKI I TABELA

 

Tagi

fc wroclaw academy    juniorzy    ldj    pogon olesnica   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#