POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: dobry mecz

20.01.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


- To był naprawdę dobry mecz - mówił trener Chrobrego Ireneusz Mamrot po 2:2 ze Śląskiem Wrocław. 

- Zwłaszcza pierwsza połowa się podobała. W drugiej Śląsk wyszedł mocniejszym składem, my ze zmianami, które zawsze gdzieś trochę nas dezorganizują. W przypadku gry defensywnej cały mecz wyglądał dobrze. Fajnie też w ofensywie, do przerwy, bo sporo graliśmy piłką, i już wcześniej powinniśmy strzelić gola, bo Łukasz Szczepaniak trafił w słupek w idealnej sytuacji. Minusem, i to bardzo dużym, jest kolejna stracona bramka ze stałego fragmentu. W Lubinie były trzy, dziś już czwarta. Mocno nad tym pracujemy. Wczoraj też, a mimo wszystko jest taka strata. Musimy być bardziej agresywni w kryciu. 

- Ta strata, o której mówię, to nie był błąd strefy czy jakieś przesunięcie, tylko przegrany zbyt łatwo indywidualny pojedynek. Muszę wyciągnąć mocniejsze konsekwencje. To sprawa w szatni, nie chcę wchodzić w szczegóły. Po sparingu w Lubinie zespół wie jakie mamy zasady w przypadku stałych fragmentów. Wiedzą, że ponosi się duże konsekwencje. 

Trener Chrobrego odniósł się także do dwóch różnie wyglądających meczów w ciągu raptem dwóch dni. W środę 0:4 w Lubinie z Zagłębiem, dziś 2:2 ze Śląskiem. 
- Nie ma co ukrywać, po Zagłębiu była poważna rozmowa. Wyszliśmy na boisko, które było bardzo oblodzone. W podświadomości zawodników pojawiła się myśl, że mecz trzeba tylko rozegrać. A trzeba podejść do niego bardzo zaangażowanym. O to miałem pretensje. Dziś jednak nastąpiła fajna reakcja zespołu na to wszystko, teraz muszę to pochwalić, ale w przyszłości nie można doprowadzać do takich sytuacji. W lidze też może być śnieg, grad, błoto, a trzeba będzie grać i wywalczyć na takim terenie punkty.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#