POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

JUNIORZY: grali z seniorami

29.01.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


W związku z ambitnym celem na wiosnę warto na bieżąco zaglądać do zimowych przygotowań juniorskiej ekipy Chrobrego Głogów. A za juniorami starszymi ChG bramkowy sparing. W sobotę nieznacznie ulegli czwartoligowej drużynie Dąb Przybyszów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3. - Jeszcze nie jesteśmy zadowoleni z tego, jak to wygląda - ocenił trener Paweł Rząsa, który przygotowuje swoją drużynę do wiosennej walki o Centralną Ligę Juniorów. 

- To był dla nas wartościowy sparing z wymagającym i doświadczonym zespołem - komentował Rząsa. - Cieszę się, że chłopcy podjęli męską rywalizację. Kilka akcji mogło się podobać, poza tym ładnie zdobyto dwie bramki. Do tego mieliśmy jeszcze rzut karny, niestety, Maciek Janicki przestrzelił. Zrehabilitował się za to kilkanaście minut później przy golu na 2:2. Uderzył wtedy celnie z 30 metrów. 

- Nie jesteśmy jeszcze zadowoleni z naszej formy. Uważam że tempo naszej gry było średnie, poza tym mieliśmy za dużo niecelnych podań, brakowało szybkiej gry kombinacyjnej w ataku, był widoczny brak zrozumienia w kilku sytuacjach, co przyczyniło się do utraty goli. Nie mniej jednak na te elementy przyjdzie jeszcze czas, aktualnie jesteśmy w ciężkim rytmie treningowym. Jak zawsze pochwalę zespół za bardzo dobre zaangażowanie do ostatnich minut - mówi głogowski szkoleniowiec. spar. Chrobry JS Głogów - Dąb Przybyszów 2:3 (1:1)
Bramki (Chrobry): Dybizbański 27, Janicki 75.
Chrobry: Pelczar - Michałowicz, Dybizbański, Tupiec, Pleń, Łuszczewski, Serweta, Dobrakowski, Żołądziewski, Gancarski, Gil. Po przerwie zagrali: Kukułka, Poźniak, Mróz, Kierkiewicz, Stachurski, Janicki, Flis.

Tagi

dab przybyszow    juniorzy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#