POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Czwarty tydzień przygotowań

30.01.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Porannym treningiem zespół Chrobrego rozpoczął czwarty tydzień przygotowań do rundy wiosennej. W nim zespół pokaże się w dwóch sparingach z zespołami, z którymi wiosną stoczy bój o utrzymanie 1 ligi.

Wstępnie rozkład treningów miał wyglądać inaczej, ale sparing ze Stomilem Olsztyn odbędzie się jednak w piątek, a nie sobotę i to trochę namieszało. W skrócie: na jeden dzień, poniedziałek, zaplanowano podwójny trening. Przed południem w siłowni, po południu na boisku. Wtorek i czwartek to pojedyncze zajęcia, a środa i piątek sparingi. Pierwszy z MKS-em Kluczbork o godz. 13.00 w Głogowie, drugi w Uniejowie ze Stomilem Olsztyn. Zespół Stomilu przebywa na zgrupowaniu w Zielonce pod Warszawą, ale Chrobry nie uda się aż tak daleko, drużyny spotkają się nieco bliżej.  

Chrobry już wcześniej miał tydzień z podwójną grą kontrolną i choć wtedy rywalizował z zespołami ekstraklasy, teraz może być nawet ciekawiej. MKS i Stomil to drużyny, które są bezpośrednimi rywalami pomarańczowo-czarnych w walce o utrzymanie. MKS akurat zagraża najmniej, bo zajmując ostatnie miejsce w tabeli traci 11 punktów, ale za to Stomil jest tuż za Chrobrym z zaledwie punktem straty. 

Co jeszcze? W ubiegłym tygodniu do skutku formalnie miały dojść dwa wzmocnienia i tak się stało. Chrobrego oficjalnie zasilili Anatoli Gospodinov i Mateusz Wieteska. W tym, według zapewnień, do zespołu powinien dołączyć jeszcze jeden, dłużej przebywający w Głogowie zawodnik. Jeśli tak, na tym może być koniec. 
- Myślę, że kadra będzie wtedy zamknięta. Widać po obronie, jaka jest teraz rywalizacja - powiedział trener Ireneusz Mamrot. 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#