POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Przed meczem ze Stomilem

02.02.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Tylko dzień przerwy i kolejny sparing. W piątek o godz. 14.30 Chrobry zagra towarzysko ze Stomilem Olsztyn. Mecz odbędzie się w Uniejowie. 

Stomil to ten zespół, który kojarzy się z progresem wykonanym przez Chrobrego na przestrzeni jesieni. Pomarańczowo-czarni ligowy sezon zaczęli od 0:3 w Olsztynie, by kilka miesięcy później ten Stomil pokonać 3:0. Teraz obie drużyny są tuż obok siebie w tabeli, Chrobry wyżej z punktem przewagi, więc w obu przypadkach cel na wiosnę jest znany: utrzymanie. Ciekawie byłoby na podstawie tego spotkania przekonać się która ze stron ma większe możliwości na realizację tego zadania, ale to może się nie udać. W środę głogowianie pokonali MKS Kluczbork 3:2, tyle że wyglądali gorzej od rywali. 
- Po drużynie było widać trudy tego etapu przygotowań, w którym mocno popracowaliśmy nad motoryką. W piątek ze Stomilem może być podobnie. Jest tylko dzień przerwy i nogi jeszcze nie będą niosły - powiedział trener Ireneusz Mamrot. 

Kadrowo Chrobry będzie wyglądał identycznie, jak w środę. Zabraknie Bartosza Machaja, Sędziaka i Szubertowskiego, który tego dnia przejdzie w Poznaniu artroskopię. 

Dla Stomilu będzie to piąty tegoroczny sparing, ale pierwszy z zespołem grającym wyżej niż druga liga. Do tej pory było 0:0 z MKS-em Ełk, 2:1 z Huraganem Morąg, 3:2 z Sokołem Ostróda i 1:0 z Polonią Warszawa. Dwa ostatnie sprawdziany odbyły się podczas zgrupowania w Zielonce, skąd drużyna dojedzie do Uniejowa. Wstępnie w grę wchodził Bełchatów w sobotę, jednak w tygodniu zdecydowano się na lepsze boisko właśnie w Uniejowie. 

Co ciekawe, Stomil jest jednym z dwóch pierwszoligowców, który jeszcze się nie wzmocnił. A planuje pozyskać przynajmniej dwie osoby. Spośród częściej grających jesienią nikogo jednak nie stracił, więc to bardzo podobna drużyna do tej, z którą Chrobry jeszcze w listopadzie wygrał 3:0. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#