POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: najbardziej cieszy defensywa

03.02.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Trener Chrobrego Ireneusz Mamrot na gorąco podsumował zwycięstwo ze Stomilem Olsztyn. 

Zapowiadano, że ten sparing nie będzie jakiś super miarodajny ze względu na najcięższy moment okresu przygotowawczego, ale jednak udało się odnieść trzecie sparingowe zwycięstwo po kilku stworzonych sytuacjach. 
- Tak naprawdę to nie był mecz czystych okazji - mówi głogowski szkoleniowiec. - Za nami raczej wyrównane spotkanie, choć mieliśmy swoje szanse w drugiej połowie. Konrad Kaczmarek, Michał Michalec w poprzeczkę, co potwierdza dobre stałe fragmenty, niewiele zabrakło też przy podaniu Karola Danielaka do Tomka Serwety. Fakt, że było to po dużych zmianach u rywala. My jednak jeszcze nie jesteśmy gotowi w stu procentach i to było widać. Za tydzień, w spotkaniu z Zagłębiem, powinno być już lepiej, bo zaczniemy schodzić z obciążeń. 

Wydaje się, że - mimo niezbyt wysokiej rangi sparingów - to ważne zwycięstwo od strony psychologicznej. W końcu obie drużyny, sąsiadując ze sobą w tabeli, niedługo przystąpią do walki o utrzymanie. 
- Nie patrzę na to od tej strony, ale każde zwycięstwo jest ważne. Najważniejsze jednak, że nie straciliśmy bramki. Nad tym się skupiamy, pracujemy, a ostatnio nie zawsze szło. Dziś gra w defensywie wyglądała po tym względem lepiej - zakończył. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#