POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Dziewczyny przed ligą. Bez porażki w sparingach

20.03.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Pięć meczów, 3 zwycięstwa, 2 remisy, 0 porażek i 15:7 w bramkach. To zimowe, sparingowe dokonania kobiecego zespołu Chrobrego, który w sobotę wraca do ligowej rywalizacji. W ostatnich dwóch testach dziewczyny Chrobrego pokonały Ślęzę Wrocław 2:1 i zremisowały z ŻAP Sukces Gmina Oleśnica 2:2. 

Chrobry i Ślęza występują w innych grupach trzeciej ligi, ale już grały ze sobą, w sparingu czy w Pucharze Polski. Nie po raz pierwszy górą były głogowianki. W pierwszej połowie trafiła Wiktoria Lasota, w drugiej Michalina Gniewosz, na co rywalki odpowiedziały tylko jednym trafieniem. 

- Zagraliśmy dobry mecz, nasza gra wyglądała poprawnie, decydowały też cechy wolicjonalne. To buduje morale - komentował trener Artur Przybył. 

Piątym sparingiem był natomiast ten z kandydatem do awansu do drugiej ligi, Sukcesem Gmina Oleśnica. Nie było więc łatwo. Poza tym z jednej strony bardzo mocno wiało, z drugiej pomarańczowo-czarne nie zagrały w optymalnym składzie, bo bez Kamienieckiej, Tarnowskiej czy Więdłochy. Kadrowo najsilniejsze nie były też rywalki. Po wyrównanym początku na prowadzenie wyszedł Chrobry - rzut karny wykorzystała Paulina Anioł. Jeszcze przed przerwą dochodzi do remisu. Druga część miała identyczny przebieg - trafienie dziewczyn ChG (Sara Trela) i szybka odpowiedź drużyny z Oleśnicy. Koniec końców 2:2 w próbie generalnej przed ligą. 

- Ten mecz pokazał, że na wiosnę może być ciekawa rywalizacja o skład. Nie ustrzegliśmy się błędów, z których mam nadzieję wyciągniemy odpowiednie wnioski. Same sparingi w naszym wykonaniu napawają jednak optymizmem - tym optymistycznym akcentem zakończył A. Przybył.

A trzecia liga i kobiecy Chrobry wracają w sobotę. O godz. 11.00 w Głogowie mecz z Victorią Aglomeracja Wałbrzych. 


Spar. Chrobry Głogów - ŻAP Sukces Gmina Oleśnica 2:2 (1:1)
Bramki (Chrobry): Anioł 22 (k), Trela 60.
Chrobry: Surlas - Gajewska, Szperlik, Anioł, Wróbel, Momot, Gniewosz, Onufrak, Lasota, Kamińska, Pietrzak. Na zmiany wchodziły: Stypińska, Gnach, Wierzbicka, Franas, Zelewska, Trela, Chojnacka.

Spar. Chrobry Głogów - Ślęza Wrocław 2:1 (1:0)
Bramki (Chrobry): Lasota 21, Gniewosz 42.
Chrobry: Surlas - Kamieniecka M., Tarnowska, Anioł, Wróbel, Momot, Gniewosz, Gajewska, Zelewska, Lasota, Pietrzak. Na zmiany wchodziły: Kowynia, Stypińska, Gnach, Więdłocha, Chojnacka, Wierzbicka, Franas, Adamska, Kamińska, Onufrak, Olek, Dziapa, Trela.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#