POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: ale się naczekały

26.03.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Trochę czekały, ale wreszcie jest. Kobiecy Chrobry na inaugurację rundy wiosennej w trzeciej lidze wygrał swój pierwszy mecz w sezonie. Do tej pory dziewczyny miały aż cztery remisy, teraz więc zdobyły cztery bramki pokonując będącą znacznie wyżej w tabeli Victorię Aglomerację Wałbrzyską 4:1. - Mam nadzieję, że nasza praca i rywalizacja na treningach da nam jeszcze powody do radości w tej rundzie - mówił trener Artur Przybył, bo - jak widać - wykonana zimą praca jak na razie mocno się sprawdziła. 

Pomarańczowo-czarne odważnie zaczęły i na efekty nie trzeba było długo czekać. Nie minął kwadrans, a  było 1:0. Jako pierwsza strzeliła Wiktoria Lasota. W tej części podwyższyła jeszcze Beata Szperlik. I choć rywalki zdołały zdobyć kontaktowego gola, w drugiej odsłonie strzelały już tylko zawodniczki Chrobrego. Konkretnie Julia Pietrzak i Małgorzata Momot. 
- Gratuluję dziewczynom pierwszego zwycięstwa, bo było nam bardzo potrzebne, a dziś naprawdę na nie zasłużyły - chwalił trener Artur Przybył. - Wysoka wygrana cieszy, choć nasza gra pozostawiała jeszcze trochę do życzenia, Prowadziliśmy ją, ale przy tak korzystnym wyniku graliśmy zbyt nerwowo, popełniając przez to niewymuszone błędy. Chrobry Głogów - Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 4:1 (2:1)
Bramki (Chrobry): Lasota 14, Szperlik 27, Pietrzak 43, Momot 62.
Chrobry: Surlas (89 Stypińska) - Kamieniecka M., Tarnowska, Anioł (76 Onufrak), Wróbel (63 Zelewska), Momot (77 Franas), Gniewosz, Szperlik, Gajewska, Lasota (57 Kamińska (78 Chojnacka)), Pietrzak (70 Trela).
 

3 LIGA KOBIET - WYNIKI I TABELA 


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#