Dzisiaj jest24.01.2022

Wypożyczeni: prawie wszyscy strzelali

27.03.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

Zarówno Michał Bednarski, jak i Maciej Rybak oraz Damian Kowalczyk, czyli trzech z czterech wypożyczonych z Chrobrego zawodników, wpisywali się w swoich drużynach na listę strzelców. Bednarski w dwóch meczach w barwach KS-u Polkowice ma już trzy gole.

2 Liga: Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 2:2
Sebastian Murawski 12, Damian Kowalczyk 73 - Konrad Korczyński 49, Adrian Dziubiński 63

Damian Kowalczyk na boisko wszedł w 68 minucie i okazała się to być dobra zmiana, bo pięć minut później wpisał się na listę strzelców. Wcześniej strzelił też inny były zawodnik Chrobrego Sebastian Murawski. Dzięki temu Rozwój zremisował ze Stalą Stalowa Wola 2:2, ale w tabeli jest dopiero 16. Jest to miejsce spadkowe.

3 Liga: KS Polkowice - Miedź Legnica 1:1
Michał Bednarski 31 - Jakub Vojtuš 60

Michał Bednarki grał od początku, ale nic dziwnego. Przed tygodniem zdobył dwa gole, teraz jeszcze umocnił swoją pozycję kolejnym. Po nim polkowiczanie ugrali punkt w meczu z rezerwami Miedzi Legnica. Bednarski grał do 66 minuty, natomiast na trzy przed końcem na boisku pojawił się Wiktor Kobiela.

3 Liga: Falubaz Zielona Góra - Rekorrd Bielsko-Biała 3:3
Przemysław Mycan 30, Maciej Rybak 64, Jakub Babij 90 - Dariusz Rucki 34, Łukasz Szędzielarz 49 (k), Mateusz Kubica 58

Remis także piłkarskiego Falubazu, dla którego od 52 minuty grał ostatnio pauzujący za kartki Maciej Rybak. Dwanaście minut później skutecznie poprawiał uderzenie innego gracza KSF i po tej bramce zielonogórzanie prowadzili z Rekordem Bielsko-Biała 3:2. Nie zdołali tego utrzymać. Goście doprowadzili do wyrównania już w doliczonym czasie gry. To mimo wszystko cenny punkt dla 13 w tabeli Falubazu, tym bardziej że rywale w tabeli są znacznie wyżej.